KTM Aventure 1190 spojka

 • 0

  13.10.2021 od JK13

  Ahoj, po nějakém čase se na vás opět obracím s dotazem. Moje KTM adv 1190 rv 2013 nějaký rok stála a tento rok jsem ji "oživil". Výměna baterky, náplní, komplet servis. Motorka pořád není v super stavu a to se ukázalo při poslední projížďce.

  Vše bylo ok, než jsem dojel domů, nechal vychladnout a zdechl. Po opětovném nastartování s úmyslem uklidit do garáže přestala ukazovat zařazený stupeň (neukázala ani neutrál). Když jsem tam kopl jedničku, tak se rozjela aniž bych pustil spojku. Při startování to vydává dost podivné zvuky a přeskakuje řetěz, takže jsem raději ani nestartoval. Všiml jsem si, že mi klesla i hladina minerálního oleje ve spojce. Může to být pouze nízkou hladinou nebo zavzdušněním hydraulické spojky nebo se mám rovnou připravit na výměnu spojky? Jen pro info má motorka najeto 5tis. km a v květnu byl proveden generální servis.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
 • 0

  14.10.2021 od Rkalis

  Koukni na pistek, jestli nevytekl, je tim znamej. kdyz necistis pistek a nemenis olej, jde to brzo do kopru.. osobne doporucuju vymenit maguru za Oberon. Ale nemyslim si, ze spojkovej pistek ma vliv na ukazatel rychlosti. a nevim co si predstavit pod preskakujicim retezem na to tam snad ani neni miso vepredu, mozna volny ozub kolecko, ale co jsem ted menil retezovku, tak to tom pochybuju

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist