řemen

 • 0

  30.7.2020 od Smolda_Kladno

  Ahopj všem,

  pojedu na 2000km dlouhou cestu. Už jste někdo jel na Scarverovi tak daleko? Trochu mám obavy z řemenu. Pokud by praskl, težko ho po cestě seženu.
  Řešili jste technické problémy na cestě někdy? Jedu ČR, RAKOUSKO, SLOVINSKO, ITÁLIE A ZPĚT.

  Díky za komenty a zkušenosti.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 0

  30.7.2020 od roba

  přece není problém řemen prohlédnout z obou stran,pokud nemá vizualní vadu tak to stejně neovlivníš,a nebo si zaplat asistenční služby.R

  Doplněno:

  Nejenom tady : http://www.scarver....m.cz/8055/index.html

  31.7.2020 od Seeker65

  Řemen je v pohodě. Asistence je nutná. Jen mě zajímalo jestli se to někomu přihodilo ....

  30.7.2020 od Smolda_Kladno

  Doplnit odpověď

 • 0

  7.8.2020 od brok69

  Dojel jsem bez problémů na Sardinii, do Rumunska (viz cestopisy). Nejdelší denní přesun cca 700km, řemen se prohřál a mírně natáhl (nejvíce na maďarské dálnici, kdy jsme jeli dlouho vyšší rychlostí, druhý den se řemen zase "stáhl" na původní stav tedy O.K. Znám jediného člověka, který přetrhl řemen. Stalo se mu to při stoupání v Beskydech, plně naložen ve dvou, dvojka a plný kotel. Takže extrémní namáhání. Neměl bych strach, pokud je řemen bez poškození a je pravidelně čištěn a ošetřován silikonovým olejem (aspoň 2x ročně)

  Doplněno:

  to natažení si vysvětluju právě tím prohřátím, nic jiného mě nenapadá. A pozor! nepsal jsem nic o WD, ale o čistě silikonovém oleji.

  18.8.2020 od brok69

  to natažení si vysvětluju právě tím prohřátím, nic jiného mě nenapadá. A pozor! nepsal jsem nic o WD, ale o čistě silikonovém oleji.

  18.8.2020 od brok69

  Člověče to mě zaujalo s tím natažením řemenu - já jsem ho měl v únoru seřizovaný a vyměněná ložiska v zadním kole a v červenci najednou začal ujíždět k vnějšku řemenice (jako když couváš), ale nechtělo se mu vracet a působil volnějším dojmem. "Z ničeho nic" najednou, tak mě to zarazilo. Pak jsme byli na 2,5tis výletě okolo republiky a asi třetí den (vlastně po propršeném dni a chladné noci) se zase srovnal a od té doby je víceméně v normě. Fakt se natahuje teplotou?
  A to ošetřování - normálně to stříkneš WDčkem, nebo co na to používáš?

  12.8.2020 od Wojtzig

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist