Nejde mi benzin na svíčku do spalovací komory

 • 0

  18.7.2020 od Mates102

  Zdravím, potřeboval bych radu na babettu 207. Nejde mi benzin na svíčku do spalovací komory. Čím to může být? Karburátor komplet vyčištěný, palivový kohout také vyčištěný. Musím také zmínit, že babetta takových 20 let nejezdila. Na FB sem četl, že stačí vyměnit gufera na klikovce, tak nevím, nejsem moc zkušený s babettami. Díky za rady.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 0

  18.7.2020 od Milos1

  Je otázka, jestli tam ten benzín opravdu nejde. Zkus svíčku vyndat a stříknout přímo do válce trošku benzínu, nebo čistič brzd. Dej tam svíčku zpět a zkus nastartovat. Když to chytne, tak to bylo bez benzínu. Když ne, tak nepálí svíčka. Výměna gufera na pravé straně je jednoduchá. Sundá se rotor zapalování a pod ním je. Na levé straně je to horší a potřebuje se k tomu stahovák bubnu spojky. Pokud nemáš moc zkušeností, tak to raději někomu dej opravit.

  Doplnit odpověď

 • 0

  18.7.2020 od Jirkahu71

  když je uplně v háji gufero, tak motor vůbec nemá kompresi a nenasaje si směs. zkus palcem zašpuntovat díru po svíčce a zatočit motorem, uvidíš hned jestli to saje a stlačuje.

  Doplněno:

  Takhle se vadné gufero nepozná.. Kompresi to bude mít vždycky, pokud nejsou v háji pístní kroužky. Podtlak to udělá taky, než se otevře výfukový a přefukový kanál. Kromě toho se to u Babetty zkoumá špatně, kvůli odstředivé startovací spojce. Motorem se musí točit za rotor magneta (klíčem za jeho upevňovací šroub)

  19.7.2020 od Milos1

  Doplnit odpověď

 • 0

  19.7.2020 od IgoGot

  Otázka je jestli máš ten karburátor vyčištěný dobře a nemáš ucpaný kanál v karburátoru . Pokud v té babetě byl starý benzín je to dost pravděpodobné . Nejrychlejší je vyzkoušet to co ti tu radili nalít benzín přímo do válce . Pokud ti motor chvilku pojede je chyba v karburátoru . Jinak může být klidně vadná svíčka . Venku ti slabou jiskru hází ,ale ve válci je to nedostatečné .

  Doplnit odpověď

 • 0

  21.7.2020 od CRF1000

  já to u B 207definitivně vyřešil novým palivovým, kohoutem a novým karburátorem dellorto

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist