Střílení do výfuku po přidání plynu

 • 0

  1.2.2020 od Hanz.D.

  Problém jsem popsal tady v deníku. Pokud by měl někdo nějakou radu, na co se zaměřit, budu rád.

  Po sestavení motor chytnul celkem rychle a bez větších problémů. Akorát teda střílela dost do výfuku. Začal jsem ladit volnoběh. Podařilo se mi to dostat do fáze, kdy je volnoběh stabilní a motor si docela spokojeně bublá, ale ve chvíli, kdy přidám plyn a zvýším mu otáčky, začne zase střílet do výfuku. Zkoušel jsem různý nastavení jehly, když ji dám nejníž, trochu se to zlepší, ale stejně pořád střílí.

  Více na: https://www.motorka...etail&ddid=75459
  Copyright © Motorkari.cz

  Doplněno:

  Tak je to jasny. Zapalovani ze stareho motoru si nerozumi s novejsim. Musel jsem to vyresit instalaci zapalka od ignitechu. Vyslo to levneji, nez pouzita originalni krabicka.

  12.3.2020 od Hanz.D.

  podnět k zamyšlení:
  Motor je z roku 95, zbytek mašiny z 87 - Je nějaký rozdíl v zapalování mimo podtlakové regulace předstihu u novějšího typu?

  9.2.2020 od Hanz.D.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
 • 0

  1.2.2020 od BUSHMANN

  Mě pomohlo odkalení plovákové komory karburátoru. Po zimní odstávce se usadila vlhkost a střílelo mi do výfuku. Pak mi poradil servismen ať povolím dva odkalovací šroubky, vyteklo trochu směsi a bylo po problému. Dělám to tak každé jaro a nemám problém. Zdar.

  Doplnit odpověď

 • 0

  2.2.2020 od libor600

  Pokud správně čtu, máš motor po nějaké velké opravě, nezapomeň se ujistit že jsi dobře namontoval ventilový rozvod včetně předepsaných vůlí ventilu. Vypadá to že určité množství směsi se dostává do svodů a tam hoří, to je to střílení.

  Doplnit odpověď

 • 0

  3.2.2020 od CRF1000

  bude to špatné seřízení nebo časování ventilů, jak je popsáno nade mnou, část nespálené směsi se dostává z válců výfukovými ventily a tam to podruhé chytne....

  Doplnit odpověď

 • 0

  4.2.2020 od Pepa004

  Inťase sice už nemám, ale měl jsem podobný problém. U mě to byl problém s bohatostí směsi ( příliš chudá směs ). Rozhodně bych prověřil nejpřístupnější věci jako jsou svíčky , kabely , cívky. Potom kouknout na karburátory , odkalit, vyčistit po zimě, to dělá fakt hodně.
  Snad ti to aspoň trochu pomůže ,, je to těžký takhle na blind
  Každopádně, až to vyřešíš ,dej sem nějakou hlášku čím to bylo.

  Doplnit odpověď

 • 0

  6.2.2020 od spek

  Zkontroluj podtlaky a sladění karburátorů budeš to mít rozhádaný

  Doplnit odpověď

 • 0

  11.2.2020 od BLUESAVAGE

  na Intrudery je odborník Generál z Bechyně, ten bude vědět

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist