demontáž karburátorů

 • 0

  24.10.2019 od stenlijawa

  Ahoj všem. Dozvím se tady stručný návod jak demontovat karburátory z motorky ? Jedná se mi hlavně o to, zda musím sundat nádrž, vypustit chladící kapalinu a kde, dále potom kde odpojit hadičky chladící kapaliny vedoucí do karbců atd... Vyměnit jen jehlové ventily, nebo lepší celou opravnou sadu v obou karburátorech když se přeplavuje jen levý ? Díky za každou radu.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 0

  24.10.2019 od Jirkahu71

  Mam kle500 kde je stejny motor, muselo dolu sedlo, bocni plasty, nadrz, leseni pres airbox. Vodu z chladice jsem nevypoustel, pripravil jsem si dva spuntiky a kombinackama jsem zmackl hadicky, stahnul z karburatoru a zaspuntoval. Airbox ven, povolit priruby a nakonec to zustane viset jen na lankach. Ty jsem taky odpojil a karby vycistil , vymenil jehly a nastavil vysky plovaku hezky v klidu na stole.

  Doplnit odpověď

 • 0

  24.10.2019 od Lukyvaran1

  Ahoj přesně jak píše Jirkahu.Já mám EN ted jsem to delal.Sedlo dolu,nádrž,voda se nevypouští a ani by ti nemela vytéci je tam podtlak ale ucpi je šroubkem.Doporucuji rozebrat do šroubku a ultrtazvukem vyčistit.Máš pak od toho klid.Pak nastavit bohatost a seřídit podtlaky.Kdyby jsi chtel uděláme ti to.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist