Koupit nebo nekoupit? Nemám co se týče motorek zkušenosti

 • 0

  14.3.2019 od bleskmcq

  Zalíbila se mi motorka v Auto Kelly ale motorkám moc nerozumím a potřeboval bych poradit ohledně motorky a jejíma vlastnostma motorka stojí kolem 50 tisíc a pro mne je to asi maximum co můžu dát chtěl bych se teda zeptat jestli se motorka vyplatí? Dozvěděl jsem se že nemá vratný stupačky a nějakej problém se spojkou líbí se mi cena spotřeba celková motorka ale važně nevím jak bude jezdit tak mi poraďte, děkuju

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 1

  14.3.2019 od Ashen-Shugar

  Ahoj, já mám Japonce a už bych asi nic jiného nechtěl. Motorka, kterou uvádíš je vyrobená v Číně, stejně jako většina těchhle "neznačkových" strojů do 50 tisíc. Mám pár známých, co mají čínské motorky nebo skůtry a mají s nima docela dost problémy (různé značky a názvy ale úplně stejné stroje ). Snad každý druhý si stěžuje, buď že mu to nestartuje studené, nebo naopak studený motor nastartuje a teplý mu nechytá Mamka má čínský skůtr a taky pořád problémy.
  Jsou to ale všechno stroje starší než deset let. U těchhle nových strojů to může být už úplně jiné, přece jenom, doba se posunula. Když si vygooglíš Senke Leopard 125, vyleze na tebe pár recenzí a závěry jsou docela slušné. Pochybuju, že se ti tady ozve někdo, kdo má doma konkrétně tenhle stroj.
  Pokud chceš novou motorku do 50 tisíc, tak moc na výběr nemáš, jedině zvážit koupi ojeté japonské motorky. Já jsem za 10 let mimo klasicé údržby nechal opravovat jen jednou a to ještě proto, že jsem natankoval nekvalitní benzín.

  Doplněno:

  Mám nějak špatnou autokorekci tak sorry za ty otazníky nepatří tam

  14.3.2019 od bleskmcq

  Díky, určitě ještě na nějaký kouknu ale tadle se mi celkem zamlouvala ale nechci motorku s kterou budu 24/7 v opravně?, možná tomu tak nebude ale jak jsem říkal moc tomu nerozumím (spíše vůbec), kouknu i na ty Japonce ale co vím tak moc levný nebudou ani ojetý?

  14.3.2019 od bleskmcq

  Doplnit odpověď

 • 0

  18.3.2019 od K2

  Ahoj, ještě je dobré napsat, na co tu motorku chceš,
  Např:
  - Dojíždění 5 km do práce a zpět
  - Výlety s holkou po ČR
  - Výlety s kámošema kolem komína

  Taky důležité info na co máš řidičák, jaký typ motorek tě láká a pod.

  Kdysi jsem chtěl v Autokelly taťkovi koupit skutra kdaž 2 kusy nemohli do půlhodiny nastartovat , tak jsme odjeli a koupili jeté Kymco

  Ten výkon motoru odpovídá skutru. Skutr je na dojíždění do práce znatelně praktičtější než motorka.

  Trochu přišetři a mrkni na Kawasaki Versys nebo Suzukui SV

  Doplněno:

  Chtěl jsem jí na větší dálky a na ježdění do školy 20km tam a zpět

  20.3.2019 od bleskmcq

  Díky, spíše kouknu na jiné ojeté :)

  20.3.2019 od bleskmcq

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist