parkovací světlo

Odpovědí (6)
 • 0

  28.5.2018 od honza780

  Zajed' na jinou STK.Tohle je buzerace.

  Doplnit odpověď

 • 0

  4.6.2018 od kotasan

  Zdar. Se světlem to mám úplně stejně. Bohužel je to to nejmenší, co mě s STK trápí. Již druhým rokem ji nemám. Jiné rozměry, vidlice, řídítka atd.

  Doplněno:

  Mám předkopnutý vidle , sice jen trochu , ale je to vidět na krku řízení a jsou o něco širší. Borec skřípal zubama , ale nakonec že jo :) Spím vadilo že to bude vidět na fotce když fotil štítek , co je taky na krku řízení

  7.6.2018 od Pepa004

  Doplnit odpověď

 • 0

  7.6.2018 od Pepa004

  Bude to buď žárovka nebo blbej kontakt. Já když dám klíček na P svítí mi předek obrysovka a zadek normal + značka
  Jinak jiná STK asi nepomůže .. světla to jedna z hlavních věcí na co koukaj :) I když parkovací světla to jdou docela do důsledku
  PS: Tak ať ti to svítí čeče a projdeš bez závad

  Doplnit odpověď

 • 0

  10.6.2018 od Tonda01

  Svítí mi to takhle taky a myslím, že to tak i má být. Je možné, že různé ročníky to mají různě. Na STK jsem s tím neměl problém.

  Doplnit odpověď

 • 0

  28.8.2018 od krivi452

  Záleží na verzi předního světla. Pokud máš evropskou verzi, měla by tam být parkovačka a na světle vyražené E, pokud máš ameriku, tak tam parkovačka chybí a na světle je DOT.

  Doplnit odpověď

 • 0

  20.2.2019 od Arnošt-Bláža

  v americké verzi přední parkovačka není. Když jedu na STK, tak do předního světla spustím mikrožárovičku a při kontrole ji přes lampičkový vypínač zapnu - zapojený natvrdo pod sedlem. Po STK to okamžitě vyndavám - práce tak na 10 minut.Technik nikdy neřešil, jaká je to prasárna, hlavně že to svítí.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist