Označení barvy laku

 • 0

  3.2.2018 od JaraNovar

  Dobrý den,

  marně hledám, ale nemůžu najít kód barvy laku - v lakovně to po mě chtějí. Prý by měla být pod sedlem, ale tam jsem nic nenašel.

  Tady je moto. Jde konkrétně o tu červenou barvu. Potřebuji nalakovat masku.  Jediné co jsem našel na internetu je na stránkách colorrite.com. Je možné, že by to byla ona?  Děkuji za odpověď.

  J.N.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
 • 0

  3.2.2018 od racedriver

  Ahoj. Koukam že ti tady teda odpovědělo lidí:( heleď já měl kód barvy na sedačce spolujezdce. Ze spoda. Koukni a uvidíš.

  Doplnit odpověď

 • 0

  3.2.2018 od dopaa  Řešil jsem to samý před měsícem na své CBF1000 poslal jsem dotaz z VIN kódem motorky(ve velkém techničáku) a odpověď z číslem barvy mi přišla hned druhý den.Snad to pomůže.
  Ahoj

  Doplnit odpověď

 • 0

  4.2.2018 od Skrunch

  Nech si tu barvu "změřit" třeba tam, kde se dají barvy koupit. V lakovně to možná nemají, ale ten kdo Ti barvu míchá, tak ten na to měřák má.

  Doplnit odpověď

 • 0

  4.2.2018 od xKUTYx

  Čau,já pod sedlem nic nemám,ale v nějaké lepší lakovně by ti měli přiložit přístroj k laku a ten by to měl poznat o jakou barvu jde.Osobní zkušenost s tím ale nemám.

  Doplnit odpověď

 • 0

  5.2.2018 od garcia

  Čau.Podle té fotky Co jsi našel k Tvýmu modelu a roku je kód barvy R 157. Živím se lakováním 22 let a tyhle kódy mi k namíchání barvy přes program který je u míchačky stačí.

  Doplněno:

  Jinak většina Hond má nalepený štítek s kódem barvy pod sedlem na podsedlovým rámu.

  5.2.2018 od garcia

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist