Karburátor

Odpovědí (5)
 • 0

  29.7.2015 od ja1

  já bych si ho tedy vzal ..zatím mi ho střádej do kanystru .....od kud tam jde?? od sání karbců nebo nějakou hadicí v boxu..

  Doplněno:

  spíš si myslím že je tam veden oddech z podtlaků a že ti propouští membrána možná z kohoutku

  29.7.2015 od ja1

  Doplnit odpověď

 • 0

  29.7.2015 od jardin

  Čau ,přidal bych fotku ale neumím jí vložit. Ten box je přichycený dvěma gumovýma hadicema který vedou z karburátoru no právě v jedné té hadici ve pořád benzín a proto to asi blbě jede i chytá.Kdyby jsi mi poslal mejlovku tak ti fotku pošlu.

  Doplnit odpověď

 • 0

  29.7.2015 od Slávek-TDM

  Tady mas obrazek z partsdepot:

  Premejslim, jak by se do airboxu dostaval benzin - jedine zpetnyma razama z karburatoru. Ale aby ho tam bylo tolik, ze kondenzuje a usazuje se, to neni snad ani mozny. Navic by se pri jizde v tom horku co jde od motoru odparil a motorka by pekne smrdela po benzinu. Neni to spis kondenzovana nebo nasata voda?

  Doplněno:

  Tak to ti netesni jehlovy ventily plovaku. Pri zhasnutym motoru nemuze benzin tryskou stoupat do sani, protoze ho nic nenasava a plovaky s jehlou zavrou jeho privod, kterej vede z nadrze do karbcu. Jedina vyjimka je u karburatoru s akceleracni pumpickou, tam je membrane (nebo jinej mechanismus), kterej pri prudkym pridani plynu vstrikne trochu paliva do sani. Ale to Bulldog pokud vim nema.

  6.8.2015 od Slávek-TDM

  Ne ne prři zhasnutém motoru když přidám plyn a koukám na to tak mi to natýká do těch gumových chobotů a když uberu plyn tak to přestane téct. A když nastartuju motor tak ten bunzín tam pořád zustává a nemizí , potlak by ho měl nasát do motoru.

  31.7.2015 od jardin

  Pockej, kdyz za behu motoru pridas plyn tak se ti benzin usazuje v chobotech co vedou do airboxu??? Vzdyt tam je podtlak, melo by to nasavat a ne plivat proti smeru. To jsem nikdy nevidel. Leda by byly podfouknuty saci ventily. Zkontroluj, jakou maji vuli.

  30.7.2015 od Slávek-TDM

  No benzín se mi drží v těch gumových kolenech 37,38 číslo na obrázku.Když přidám plyn tak to teče z karburátoru do těch gumových kolen a nevím proč.

  30.7.2015 od jardin

  Doplnit odpověď

 • 0

  30.7.2015 od Horalll

  marjá pořádně udělat karbce, zkurv.českej benzín všechno nahlodá  Doplněno:

  sice "zkurvenej českej" benzín, ale vyrobený dle receptu nařízeném velkou eu - potkáš se s ním i za čárou ;)

  1.8.2015 od mariano

  Doplnit odpověď

 • 0

  7.9.2015 od Jacobs40

  Ahoj zrovna jsem řešil podobný problém který se mi stal již podruhé a sice pokud máš podtlakový palivový ventil který se otevirá podtlakem v sacím potrubí a propojen s karburátorem k podtlaku membrány uzavirací jehly tak doporučuji se toho podtlakáče zbavit . Jelikož když se stane něco v podtlakové membráně palivového ventilu (traskne membrána-trhlina) automaticky podtlakem nasává benrín tam kam nemá ,u mě to skončilo komplet zatopeným motorem benzínem. Potvrdili mi to i v servisu i v prodejnách ND .Dát manuální ventim přívodu benzínu a podtlak nechat propojený jen z karburátorem.
  Pak se némá kam dostat benzín kam nepatří.Pokud správně funguje plovák v karburátoru tak horní hladinu uzavírá ,není možno aby se karbec přelil .

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist