víčko brzdové kapaliny

 • 0

  12.10.2017 od RElegend

  ahoj,
  doufám že mi někdo poradí, objednal jsem si z aliexpresu nový víčko brzdový nádobky a víčko mi přišlo, jenže to není ten klasickej velkej průměr přes 50mm závit ale menší cca 41mm z venku a cca 37mm vevnitř závit. mělo by to být na některé motorky na zadní brzdu (MT03 atd.), prostě jsem si nevšiml při objednávání že je to na zadní nádobku a ne na přední..., myslel jsem že jednoduše koupím nebo někde vyměním svoji velkou nádobku za tuhle užší, ovšem ta zadní má zase jinou šířku hrdla-vstupu na brzdovou hadici, vzadu je širší a vepředu užší. Víčko je moc pěkný, tak se mi ho nechce posílat dál a dozadu mám zase novou oválnou nádobku, která se tam hodí víc.

  Tudíž dotaz zní, zda někdo nevíte, zda se na nějaký motorce vyrábí tahle menší nádobka na přední brzdu, tedy aby závit šroubování víčka měl průměr těch cca 37mm a dole byl výstup na přední užší brzdovou hadici?
  předem díky za jakýkoliv odpovědi.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
 • 0

  12.10.2017 od jandam

  ak je to do 15 dní od kúpy tak pozri či nájdeš inú s takým rozmerom a ak áno tak si objednaj tu...na starú dupni nech sa pokriví odfoť...otvor spor..fotku prilož a žiadaj vrátenie celej sumy z dôvodu, že došlo k poškodeniu pri preprave..:D

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist