Nespíná čerpadlo .Vadný alarm,imobilizer?

  • 0

    2.9.2017 od Rider-bandit

    Ahoj , prosím o radu . Jedná se o Hayabusu rok 2008
    Při otoční klíčku musím zmáčknout na klíčence alarm aby nezačal houkat u zámku je dioda a ta vždy zablikala a zavrčelo čerpadlo a nasledně se dalo nastartovat .
    Dnes otočím klíčkem a zmáčknu alarm ,ale dioda u zámku se nerozvítí ! ani nezavrčí čerpadlo .
    Po odpojení baterky a vytahnutí klíčku začne alarm pípat (klepat) bez baterky! :D cca 2 minuty .Ještě chci podotknout že teplota vody ukazuje maximalní teplotu, přitom motorka je studená .
    Měl někdo podobný problém? je alarm závislej na imobilizeru? předem díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    3.9.2017 od Petřičák

    Zdarec chlape, mám model L5 a pokud jsem něco nepřehlídl v manuálu, ta motorka je z fabriky vybavená pouze imobilizérem. Počítám teda, že ten alarm je součástí nějaké dodatečné úpravy a z tvého popisu vyplývá, že zlobí jen alarm samotný. Osobně bych teda asi nejdřív zkoušel vytáhnout info z člověka, kdo to tam namontoval, případně dotaz na výrobce alarmu (je-li dohledatelný). Pak případně ten alarm z motorky úplně vyndat a zkusit jak se bude chovat. Když to nepomůže, tak mě napadá jen kontrola pojistek a jako poslední záchranu to odvézt do Suzuki na diagnostiku.

    Doplnit odpověď

  • 1

    4.9.2017 od Slávek-TDM

    Docetl jsem se, ze pri zapnuti klicku ma opravdu teplomer ukazovat maximalni teplotu a pak teprve spadnout na aktualni.
    A taky jsem se docetl, ze dela problem run switch nebo tip over switch. Predpokladam, ze nouzovej chcipak mas v poloze ON. Jinak to popisujou tady:
    http://www.hayabusa....ng-high.86531/page-2

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist