Nespíná čerpadlo .Vadný alarm,imobilizer?

 • 0

  2.9.2017 od Rider-bandit

  Ahoj , prosím o radu . Jedná se o Hayabusu rok 2008
  Při otoční klíčku musím zmáčknout na klíčence alarm aby nezačal houkat u zámku je dioda a ta vždy zablikala a zavrčelo čerpadlo a nasledně se dalo nastartovat .
  Dnes otočím klíčkem a zmáčknu alarm ,ale dioda u zámku se nerozvítí ! ani nezavrčí čerpadlo .
  Po odpojení baterky a vytahnutí klíčku začne alarm pípat (klepat) bez baterky! :D cca 2 minuty .Ještě chci podotknout že teplota vody ukazuje maximalní teplotu, přitom motorka je studená .
  Měl někdo podobný problém? je alarm závislej na imobilizeru? předem díky

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 1

  3.9.2017 od Petřičák

  Zdarec chlape, mám model L5 a pokud jsem něco nepřehlídl v manuálu, ta motorka je z fabriky vybavená pouze imobilizérem. Počítám teda, že ten alarm je součástí nějaké dodatečné úpravy a z tvého popisu vyplývá, že zlobí jen alarm samotný. Osobně bych teda asi nejdřív zkoušel vytáhnout info z člověka, kdo to tam namontoval, případně dotaz na výrobce alarmu (je-li dohledatelný). Pak případně ten alarm z motorky úplně vyndat a zkusit jak se bude chovat. Když to nepomůže, tak mě napadá jen kontrola pojistek a jako poslední záchranu to odvézt do Suzuki na diagnostiku.

  Doplnit odpověď

 • 1

  4.9.2017 od Slávek-TDM

  Docetl jsem se, ze pri zapnuti klicku ma opravdu teplomer ukazovat maximalni teplotu a pak teprve spadnout na aktualni.
  A taky jsem se docetl, ze dela problem run switch nebo tip over switch. Predpokladam, ze nouzovej chcipak mas v poloze ON. Jinak to popisujou tady:
  http://www.hayabusa....ng-high.86531/page-2

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist