Nejede plynule

 • 0

  9.7.2017 od VláďaTomčák

  V předchozím dotazu jsem řešil ,že mi motorka přes 120km/h netáhne a dusí se.Takže jsem se v tom trochu pošťoural , vyzkoušel jsem šoupátka se dvěma otvory tak i s jedním otvorem. Všechny nastavení co se týká výšky jehly. Ale nejlépe jela se šoupátkem s jedním otvorem a jehlou na střední drážce- ale bez vzduchového filtru.
  Se vzduchovým filtrem to nešlo za plynem a bylo to jako kdyby ji někdo držel za prdel. Palivovou cestu jsem ještě jednou vyčistil , trysky osazeny dle manuálu v základní verzi. Akorát ty šoupátka jsem se nedozvěděl na 100% který jsou na otevřenou verzi. Co se týká těch s jednou dírou tak ty jsou na otevření klapky plynu rychlejší na reakci. Karburátory jsem nastavil mezi sebou pomocí hadičky naplněné kapalinou. Poraďte co by mohlo být za problém přece ta motorka musí jezdit s originálním vzduchovým filtrem. Další co mne trápí jsou manžety mezi válcem a karburátorem kdyby měl někdo na prodej ozvěte se mi Děkuji Vláďa Tomčák tel.734308054

  Více na: http://www.motorkar...poradna&oid=2412
  Copyright © Motorkari.cz

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 0

  10.7.2017 od kubacech

  Nejsou otevřené úplně bez děr?
  Já co si pamatuji, tak mi udělal velký rozdíl výfuk. Jezdil jsem s otevřeným a jakmile jsem dal originál, tak mi ten projev připadal jako když jsem sebou jednou vezl metrák vážícího kámoše.

  Doplněno:

  Podle tvé fotky senic nepozná , ty díry v šoupátku jsou vedle jehly. Buďto jsou tam dvě díry nebo tři z toho jedna na středu je pro jehlu. Jak budu doma tak to nafotim. Ještě vyzkoušim servis suzuki se zeptat , ale oni taky vědi prd.

  10.7.2017 od VláďaTomčák

  Doplnit odpověď

 • 0

  12.7.2017 od Martin.z.brna

  no a když tě trápí ty manžety, tak nebude problém náhodou právě v nich? třeba že jsou děravý, a když tam dáš vzduchovej filtr zvýší se odpor sání a motorka začne sát falešnej vzduch? znělo by to logicky

  Doplněno:

  Netěsnost jsem zkousel staetovacim sprejem ,kdyby to netěsnilo tak bych na to přišel. Dík za odpověd.

  12.7.2017 od VláďaTomčák

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist