Spadla a běžela chvíli ležící na boku - teď divné zvuky při volnoběhu

 • 0

  30.3.2017 od DaddyJuggler

  potřeboval bych poradit - bmw f650 gs. Přijde mi, že se z motoru ozývají divné zvuky - zvláštní klepání - stává se to jen při volnoběhu - chvíli to klepe(5 vteřin cca), pak to zase přestane, pak se to zase ozve - je to slyšet na tom videu - cca prvních 4-5 vteřin, pak se to uklidní... Když přidám plyna a nechám to spadnout na volnoběh, chvíli klid a pak zase ty rány,,,pak zas klid, je to divný...(frekvence cca 7x za vteřinu)...takové kovové tupé zvuky...no nejsem mechanik a je to popis jak od mentála, za to se omlouvám :) Loni padla (jen na trávě se svezla cca 15metrů), může to mít souvislost? Je pravda, že to pozoruju od té doby...moc děkuju za rady :)

  Video zde, ale chce to lepší repráky, je slyšet, jak to pak ztichne
  video - motor

  Doplněno:

  Co mám zkušenosti, tak ventily cvakají pořád, nebo se mýlím? Tady je to ve volnoběhu a po nějaké době...co třeba napínák klínového řemene? Nevím, snad to nebude průšvih velkej :)

  30.3.2017 od DaddyJuggler

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 1

  30.3.2017 od Speeeder

  klapou ventily?

  Doplnit odpověď

 • 1

  5.4.2017 od pajjaa

  Ahoj, já myslím, že by to mohl dělat napínák rozvodového řetězu. Je tam hydraulický a myslím, že mu to už chvilku trvá, než zabere

  Doplnit odpověď

 • 0

  31.3.2017 od Slávek-TDM

  Tam zadnej klinovej remen neni a ikdyby, nema na nem co klepat.
  Podivej se, jestli se ti pri tom padu nehnuly nebo nepraskly svody, to je nejjednodussi a nejlacinejsi mozny reseni. Jinak 15 vterin na boku by nemelo nijak vadit. Nema tenhle motor mazani se suchou skrini?

  Doplnit odpověď

 • 0

  31.3.2017 od Charliee

  Mel jsem F650GS 2004, dvakrat jsem ji za 12 let polozil, samozrejme trvalo nez jsem ji zvednul. Jediny co jsem musel potom udelat je umejt to blato, ktery se vsude nalepilo. Urcite to neni tim, agregaty jsou utesneny a neni tam nic co by se melo pohybovat jako pri losovani sazky. To bude necim jinym, dej to do servisu.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist