Detail inzerátu

Přilba na cestovní enduro

Prodám vyklápěci přilbu na cestovni enduro - Scorpion ADX 1, vel. M, je možno dokoupit výstelky pro velikost L (např. ve Speedmoto Opava).
Kupovaná je na podzim 2018, jezdil jsem s ní 1 sezónu. Je v perfektním stavu (jako nová) a je ještě v záruce. Výstelky jsou vyprané a přilba komplet vyčištěná. Původní cena byla 7 000 Kč, prodávám ji za 5200,-.
Přilba poskytuje veškerý komfort pro cestování. Má velmi dobře utěsněné plexi s pinlockem a vyklápěcí sluneční clonu. Nezamlžuje se. Má bradový deflektor a rozhodně do ni nefouká. Je uzpůsobená pro používání s dioptrickými brýlemi (má vybrání pro brýle), stejně tak je uzpůsobena pro použití intercomu. Je vybavena odnimatelným kšiltem, ale nikdy nebyl důvod ho sundávat, výborně totiž stíní sluneční světlo. Stejně tak jde velmi rychle shodit plexi. Přilba má bílý základ s modročerveným potiskem, takže v létě do ni tak nepere slunko (předchozí přilbu jsem měl černou a ten rozdíl je opravdu znatelný). Přilba má kvalitní pevnou konstrukci, nikde nic nevrže ani se neviklá. Vyklápění je výborné na cestách - dá se pít za jízdy z kejmlu a pro komunikaci s lidmi. Rychle vyklopení a zmizí bariéra.
Důvod prodeje je jediný – nevlezou do ni velké motocrossové brýle. Po mé letošní 14ti denní dovolené v offroadu v horách, jsem zjistil, že pro celodenní vícedenní ježdění v prachu brýle potřebuji a má další dovolená bude opět v offroadu (Kavkaz). Přilba nemá opravdu žáden problém. Je to už má druhá Scorpion, tu první nadále používá manželka.
+VIDEO

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 5 200 Kč
Dobírka: 150 Kč
skutečná cena dobírky 50/50
Typ: Prodej
Město: Kopřivnice
Velikost: M
Telefon: +420604609988
Vyrobeno: 2018
Katalog: stránka výrobku
Video k inzerátu


Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.


TOPlist