barth_pujcovna_kveten
Detail inzerátu

Scorpion EXO-2000 Air vel. S,M

Mám na prodej dvě přilby velikost S a M. Ke každé přilbě jsou dvě plexi, pinlock a obal. Cena za obě 6000 Kč.
Aktuálně to nejlepší z nabídky motocyklových přileb od americké prestižní společnosti Scorpion Helmets co lze získat. Tady se už nejedná o klasickou helmu „za trojku“ ale o kvalitní náčiní, které inženýři konzultovali a soustavně vyvíjeli za pomocí jezdců z královské třídy MotoGP. Testování na okruzích během kvalifikačních jízd a závodů přineslo kýžený efekt nejen při designu ale také maximální bezpečnosti pilota.

Stejně jako u modelu helmy Scorpion EXO 1200 Air, je i zde skořepina přilby vyrobena z kompozitu TCT a hledí využívá mechanismus pro snadnou výměnu Ellip TEC. Zde navíc dochází k automatickému dotahování plexi k přilbě, aby byla zajištěno maximální utěsnění. Nový systém ventilace zahrnuje 4 přední vstupy a 4 zadní s decentním spoilerem v zadní části helmy, aby aerodynamické proudění urychlilo odvod vzduchu zevnitř helmy.

Záchranný systém „Emergency cheekpads“ pomůže v případě nehody s rychlým sundáním helmy a PinLock (antifog) hledí zase s příjemným rozhledem po okolí. Vnitřek je samozřejmě hypoalergenní s dofukováním licních vycpávek (airfit concept) a speciálními vycpávkami KwikFIT s liniemi pro většinu dioptrických brýlí. Ty lze samozřejmě díky systému KwikWick2 bez problému vyjmout, stejně jako bradový a nosní deflektor.

Zapínání je pak tvořeno klasickým dvojitým D-kroužkem, tentokrát z titanu.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Uživatel upřednostňuje telefonický kontakt: (+420)773761110
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.


Lanka
Objednat reklamu
TOPlist