Detail inzerátu

Špičkový chránič KNOX Aegis 8 NOVÝ nevybalený pod kombinézu

Chránič Aegis plní a překračuje nejtvrdší evropskou normu EN1621 – 2, a navíc vás stejně účinně ochrání i třeba při desátém pádu, na rozdíl od některých konkurenčních chráničů zad s deformačním voštinovým jádrem, které jsou po každém pádu na vyhození.
Chránič Aegis je o 30% lehčí, celkově tenčí a má přepracovaný tvar oproti předchozímu modelu Ricochet. Dobře se vejde i pod nejtěsnější oblečení.
Vnější část chrániče z velmi pevných plastových destiček tvoří vzájemně pohyblivě spojené voštiny. Tyto destičky jsou spolu pevně, avšak pohyblivě spojeny, takže v omezeném rozsahu umožňují volný pohyb. Chránič Aegis se díky tomu dokonale přizpůsobí tvaru vašich zad, ať jedete vsedě, vstoje, jste zalehlí nebo berete zatáčku po koleni.
Systém pružných a výškově nastavitelných popruhů s novým systémem přezek zajišťuje perfektní přizpůsobení pro každou výšku postavy.
Důmyslný systém větrání a sofistikované 3D polstrování umožňuje maximální proudění vzduchu kolem zad. Chránič dokonale dýchá a udržuje jezdce v příjemném chladu i v horkých letních dnech.
Nové zboží

Informace o inzerátu
Cena: 2 600 Kč
Typ: Prodej
Město: Ostrava - Poruba
Velikost: 172-185
Telefon: 720460815
Vyrobeno: 2018
Katalog: stránka výrobku
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.


motozem_srpen
Objednat reklamu
TOPlist