megamoto_listopad
Detail inzerátu

Yamaha FZ6 Fazer S2

Nabízím k prodeji svoji FZ6. Původem je z itálie a mám ji od jara 2020. Koupil jsem ji při cca 22.000km. Nyní má 26.800km. Hned jsem na ní udělal velký servis (mohu doložit co vše se na tom dělalo v Moto Bystré). Všechny světla jsem vyměnil za LED (přední světlomety, blinkry, osvětlení RZ, zadní světlo). K motorce jsou 3x46litrů kufry monokey a držáky GIVI. Na motorce je sportovní černé plexi, laděně výfuky Beowulf s homologací, čerstvé obutí Pirelli Angel GT, ukazatel zařazené rychlosti, 2x usb nabíječka, nové gripy, závaží carbon, carbon klín pod motorem, CNC páčky. Na začátku letošní sezony jsem nechal dělat přední tlumiče. K motorce samozřejmě přidám veškeré originální díly - původní světlo, blinkry, držák RZ, žárovky, výfuk atd.
Hodně jsem si s tím pohrál, v motorce je proinvestováno poměrně dost peněz. Dodělal jsem například i blinkry na horní kufr pro větší bezpečnost na dlouhých cestách. Vše jsem dělal precizně na konektory.

Důvodem prodeje je přechod na novou motorku. Chci ji dát do dobrých rukou, ideálně někomu kdo ocení veškerý poctivě provedený servis a příslušenství, které má vysokou hodnotu. Motorka tak jak je nepotřebuje žádné další investice. Jen sednout a jezdit. Jediné co bych doporučil, tak vyměnit na začátku sezony olej. Já jsem ho ted nedělal, protože si ho většinou chtějí většinou kupci vyměnit po koupi sami.

K motorkám mám blízko celý život a toto byla moje první silniční motorka. Myslím, že to byl vhodný výběr a při výběru nové motorky jsem zůstal u sportovně-cestovní Yamahy. Jestli máte nějaké otázky, rád vám na ně odpovím. V inzerátu jsou jen tři fotky z jednoduchého důvodu. Jsem na druhé straně republiky a nemám ji jak nafotit :) toto jsou jediné dvě fotky které přesně vystihují aktuální stav motorky a třetí ukazuje kufry, ale v té době byla ještě na starém obutí.

Volejte kdykoliv se vám to bude hodit, klidně i večer. Pokud nebudu reagovat, zavolám zpět. Při slušném a rychlém jednání jsem ochoten pobavit se o ceně.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 98 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Mokrá-Horákov
Telefon: 728398098
Vyrobeno: 2007
Najeto: 26800 Km
Výkon: 72 kW
Objem: 600 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ne
Aktuální stav: Nebouraná
Do provozu: 2008
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Yamaha FZ6 Fazer S2 2007
Yamaha FZ6 Fazer S2 2007
Vývoj ceny různých ročníků
Yamaha FZ6 Fazer S2 2004-2010

Nářadí
Objednat reklamu
TOPlist