
Suzuki GSX-R 1000
Na prodej Suzuki GSX-R 1000 K9, do provozu 2009, 3. majitel, 2. v ČR, původ DE.Na motorce najeto 34tis km, z DE dovezena v cca 6 tis km. Kluk přede mnou jí měl chvíli, já koupil ve 12 tis. Všechny klíčky, servisní knížka.
Brzdová a spojková páčka V-TREC, pancéřové hadice, držák SPZ Evotech a laděný výfuk Bodis + tlumivky. Všechny doplňky mají homologaci, do zahraničí a na STK o starost míň. Karbonové doplňky - ochrana rámu, kyvné vidlice, víka motoru, přední i zadní blatník, kryt řetězu. Vyhřívané gripy. Motorka má profesionálně zhotovený lak, klasická Suzuki kombinace bílo-modrá s oživením fluo žluté na kolech a kapotách. Na exponovaných místech přelepeno ochranou průhlednou fólií.
Servis na motorce - olej každých 6 tis, aktuálně cca 600 km, Motul 300V. Jaro 2020 - všechny kapaliny, baterie, vidlice - olej, gufera, prachovky, ventilové vůle, svíčky, synchronizace klapek. Brzdové destičky Brembo SC 200 km, nový řetěz DID zesílený celozlatý. Pneu Bridgestone S21, přední 90% zadní 50%.
Motorka nikdy nepadla, jezdil jsem s ní hodně a často, vždy dostala co potřebovala a vím co prodávám. Prodej v Praze, spekulanti a komisní prodej ne ne.
Cena: | 175 000 Kč |
---|---|
Typ: | Prodej |
Město: | Praha |
Telefon: | 604928391 |
Vyrobeno: | 2009 |
Najeto: | 34000 Km |
Výkon: | 118 kW |
Objem: | 1000 cm3 |
Původ: | Německo |
Servisní kniha: | Ano |
TP: | Ano |
ABS: | Ne |
Aktuální stav: | Nebouraná |
Do provozu: | 2009 |
Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

