Originální díly PARTSDEPOT
Detail inzerátu

Suzuki GS 500E

Kvůli nevyužití (stavba, přírůstek v rodině atd) prodám svoje GS, za poslední cca 4-5 let jsem s ním byl akorát na té STK a před ní na čištění a seřízení karbeců. STK 6/23 pokud se nepletu, v TP zapsán výkon 25kW ale normálně odškrceno. Z té doby nová baterka, zadní pneu a řetězová sada, o pár tis.km dříve měněný přední kotouč, led blinkry, podtlakový membrány v karbecu. K motorce mám kompletní druhé svody i s laďákem, ke kterému je vyjímatelný Db killer. K motorce přidám filtr a olej co jsem měl nachystaný na letošní jarní výměnu.

V současné době prodávám jako nepojízdnou, po tom co biosložka a čas sežral i opravnou sadu sadu těsnění na plovácích (znovu vyměněny O kroužky) začalo protékat těsnění u T kolene na napouštění karbeců.
Momentálně nemám kvůli stavbě čas a spíš ani chuť řešit, budeme to kompenzovat cenou. Více fotek a případné info zájemcům pošlu...
Prosím rozumné nabídky!

EDIT: pro neschopnost a zkreslenou představu o hodnotě většiny reagujících na inzerát, přidávám cenu, která je však stále k diskuzi.

Informace o inzerátu
Cena: 19 999 Kč
Typ: Prodej
Město: Němčany
Vyrobeno: 1994
Najeto: 56000 Km
Výkon: 32.3 kW
Objem: 492 cm3
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Suzuki GS 500E 1994
Suzuki GS 500E 1994
Vývoj ceny různých ročníků
Suzuki GS 500E 1991-1997

Lanka
Objednat reklamu
TOPlist