Detail inzerátu

Piaggio Liberty 125 iGET ABS

Stylový, lehký a snadno ovladatelný městský skútr. Výkonný a ekonomický motor iGet.
Z nové generace Liberty bezprostředně vyzařuje pocit kvality a solidnosti je dynamičtější, větší a pohodlnější. Velká pozornost byla věnována celkové ergonomii vozidla a pohodlý umístění jezdce.
Přináší líbivější design, zcela nový výkonný motor iGet se vstřikováním, větší uložný prostor a větší 16´´ přední kolo, a to vše k ještě větší spokojenosti zákazníků.
Skútr lze řídit s řidičským oprávněním sk. B!
Zcela nový motor iGet nabízí brilantní výkon v této kategorii skútrů, kvalitu a spolehlivost, nízké provozní náklady a emise, včetně hluku. Tento moderní 4-taktní motor je vzduchem chlazený s elektronickým vstřikováním paliva, které má osm trysek a tím zajišťuje optimální plnění spalovacího prostoru.
Díky těmto inovacím má tento motor o 10% větší výkon a 16% menší spotřebu oproti motoru používaném v předchozí generaci modelu Liberty.
Rám Liberty je zcela nový, kolébková konstrukce z ocelových trubek a lisovanými plechovými prvky má o 15% torzní tuhost a o 17% podélnou tuhost což rozhodně znamená lepší ovladatelnost a jízdní stabilitu.
Přední hydraulická teleskopická vidlice má oproti předchozímu modelu jinou geometrií, zatímco dvouramenné uchycení zadního kola zaručuje optimální tlumení motorů. Jeden zadní tlumič má nastavitelné předpětí pružiny.
Stabilitě a bezpečnosti také velmi přispívá přední 16" a zadní 14" ráfek, které zaručují ještě lepší stabilitu. Oba ráfky se vyznačují atraktivním sedmi paprskovým desigenem. Jsou vyrobeny z hliníkové slitiny.
Brzdný účinek obstarává přední kotouč o průměru 240 mm, a brzdový třmen Nissin. Zadní bubnové brzda má průměr 140 mm.
ABS, kterým Piaggio vybavuje Liberty 125 a 150 ccm byl vyvinut ve spolupráci se společností Bosch, která je největším výrobcem automobilových součástek na světě. Elektronický řídicí brzdový systém zabraňuje zablokování předního kola v případě nutnosti náhlého zastavení nebo na kluzkém povrchu, a je dalším důležitým krokem v aktivní bezpečnosti.
Nová přístrojová deska je definitivní krok vpřed ve srovnání s předchozím To potvrzuje přítomnost moderního LCD displeje, který má ovládací tlačítko na pravé straně řídítek a poskytuje veškeré informace potřebné k řízení vozidla.

Díky přemístění akumulátoru pod sedlo spolujezdce se více něž čtyřnásobně (2 litry) zvětšila uzamykatelná přihrádka před nohami řidiče. Jako volitelné příslušenství je prostor pro instalaci USB zásuvky pro dobíjení telefonu.

Celkovým přepracováním tohoto modelu vznikl dostatečný prostor pod sedlem pro umístnění přilby. Tento prostor má 17 litrů oproti 12,5 litrům u předchozího modelu. Zvětšil se tedy o více něž 30%. Navíc se pohodlně odemyká tlačítkem na levé straně řidítek.

Co se týče bezpečnosti, nic nebylo ponecháno náhodě: nová Liberty má vysoce kvalitní díly, jako je například dvojité chránění kabelu plynu, které zabraňuje možnosti mechanického poškození, snímač náklonu, který pomocí senzoru okamžitě vypíná motor v případě pádu.

Vidět a být viděn má zásadní význam při jízdě na skútru. K aktivní bezpečnosti přispívají LED denní světla, které dělají skútr v průběhu dne i v noci velmi viditelným. Navíc podtrhují atraktivní vzhled Liberty.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 69 990 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 3
Telefon: 777 594 380
Vyrobeno: 2018
Výkon: 8 kW
Objem: 124.5 cm3
VIN: RP8M89100G V105261
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
MOTOBOOM

Adresa:
Třeboňská 401/13
Rudolfov
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420 777 594 380
+420 773 379 779

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Piaggio Liberty 125 2015-2021

Objednat reklamu
TOPlist