Detail inzerátu

Moto Guzzi V9 Roamer

Moto Guzzi V9 Roamer
Elegantní Roamer s vyššími řídítky a větší přední pneumatikou (konfigurace 19“ přední, 16“ zadní) má odkazovat na styl legendárního customu Nevada 750. Bíle lakovaný Roamer s červenými linkami naopak přichází s na pohled trochu vyšším sedlem a jako správnému customu mu nechybí ani chromované doplňky jako zrcátka, koncovka výfuku nebo vinuté pružiny tlumičů. Oproti modelu Bobber působí Roamer vizuálně lehčím a hbitějším dojmem, váha obou verzí je přitom zhruba 200 kg.
Zásadním požadavkem na nový motor byla snaha o co nejvyšší zátah a elasticitu, které zajistí výkonnostní parametry 55 koní (40,5 kW) při 6250 ot./min a 62 Nm při 3000 ot. Základem devítistovky je nová hliníková skříň klikovky, která zajišťuje lepší mazání (včetně nového olejového čerpadla) a menší třecí ztráty při pohybu ústrojí. Modernizace za účelem přenosu vyššího výkonu se dočkala též masivnější šestirychlostní převodovka a větší suchá spojka, úpravou prošlo také zadní kyvné rameno z hliníku.
Silnější motor si vyžádal změnu tvaru nádrže (zmenšena na 15 litrů) s dobře patrnou boční hranou, jejíž linie jakoby pokračovala přes minimalistické sedlo. Novinkou je také podvozek včetně ocelového rámu: přední vidlice má zdvih 130 mm, vzadu najdeme dvojici výkonnějších tlumičů se stavitelným předpětím. Nechybí ani dvouokruhové ABS a kontrola prokluzu MGTC a v elektronické výbavě bychom kromě imobilizéru našli také USB zásuvku pod krkem řízení. Ta umožní jak nabíjení osobní elektroniky, tak spojení motorky skrze multimediální platformu MG-MP se smartphonem.
 
Výhody pro Vás: 
plná firemní záruka 24 měsíců bez omezení
motocykl může být Váš již od 0% z ceny
sleva 10% na nákup v našem motoshopu
sleva na servisní práce

Naše firma je vybavena diagnostickým zařízením s licencovaným přístupem k výrobci pro zajištění servisu na nejvyšší profesionální úrovni.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 245 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Opava-Předměstí
Telefon: 603 280 080
Vyrobeno: 2018
Výkon: 40 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
REPREmoto

Adresa:
U Stodol 1
Jaktař
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
603 280 080,
553 663 326

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Moto Guzzi V9 Roamer 2015-2021

megamoto_srpen
Objednat reklamu
TOPlist