megamoto_cerven
Detail inzerátu

Moto Guzzi V7 Rough

Nabízím motorku Moto Guzzi V7 Rough s laděnými výfuky Mistral.

Motorku jsem koupil v květnu 2020 od oficiálního dealera Motori Písek, kde sloužila jako demo motorka. Při nákupu demo motorky se začne prvnímu majiteli počítat nová 2letá záruka, takže motorka je ještě stále v oficiální záruční době.

Motorka má nad rámec standardní výbavy oficiálně homologované laděné výfuky značky Mistral (cena se aktuálně pohybuje kolem 17 tis. CZK). Zvuk je nesrovnatelně lepší než u standardních výfuků a dodává jízdě ještě lepší prožitek. Výfuky jsou také o něco kratší než základní verze, takže dají více vyniknout zadnímu drátěnému kolu a motorka je díky nim o 5 kg lehčí.

Motorka je jako nová, nikdy nebyla bouraná a ani mi nijak neupadla. Byla garážovaná celoročně v krytých podzemních garážích. Jediný drobný škrábanec (viz foto) má zespodu na stojánku a podvozku, což bylo způsobeno nešikovným vyjetím na obrudník. Viditelné je to ale pouze pokud si lehnete vysloveně pod motorku, proto jsem ani neměl potřebu to zatím řešit.

K motorce mám samozřejmě kompletní oficiální dokumentaci, homologační certifikát k výfukům, dva klíčky.

Jedná se o krásnou motorku s nízkým počtem najetým km, která stále působí jako nová a dává fantastický pocit z jízdy. Je vhodná jak pro začínající jezdce, tak pro zkušené motorkáře, kteří hledají motorku na pohodové svezení.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 189 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Praha
Telefon: 723974097
Vyrobeno: 2019
Najeto: 5950 Km
Výkon: 38 kW
Objem: 744 cm3
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
Aktuální stav: Nebouraná
Do provozu: 2019
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Moto Guzzi V7 Rough 2019
Moto Guzzi V7 Rough 2019
Vývoj ceny různých ročníků
Moto Guzzi V7 Rough 2016-2022

bbg_duben2
Objednat reklamu
TOPlist