Detail inzerátu

Moto Guzzi Audace Carbon SEA 1380 2018


Audace Carbon je moderní, neotřelou interpretací bouřlivého ducha značky Moto Guzzi, jejíž jedinečný charakter pluje často proti proudu. Historie značky s logem orla je plná jedinečných strojů s napříč uloženým motorem do V/90°, pozoruhodných inovací, rekordů v oblasti motoristického sportu a nechybí v ní ani proslulý osmiválcový motor. Značka Moto Guzzi se nikdy nebála projevit svůj jedinečný charakter, který je i po 95 letech stále stejný.
 
Nepřehlédnutelný, svalnatý a dravý motocykl Moto Guzzi Audace Carbon lze okamžitě rozpoznat podle přední partie, kterou stylisticky odlehčuje kruhový světlomet společně s prvky ze skutečného uhlíkového kompozitu, mezi něž patří například přední blatník, připevněný k vidlici bez jakéhokoli zakrytí teleskopické části, a boční stěny nádrže. Audace Carbon nemá žádné ozdobné chromování. Se všemi mechanickými detaily, lakovanými barvou tmavou jako noc, kontrastuje matně červená barva na frézovaných krytech hlav válců z hliníku, která ladí s červenou barvou třmenů Brembo předních brzd. Jezdec si tuto ztělesněnou krásu může užívat v zatáčkách i při klidnější jízdě na rovnějších úsecích. Audace Carbon dokonale reprezentuje druhou duši značky Moto Guzzi, která se cítí jako doma v temných městských uličkách. Temnou duši, která byla přivedena k dokonalosti ve velkolepém modelu MGX-21. Miguel Galluzzi, šéfdesignér designérského střediska PADC (Piaggio Group Advanced Design Center) v kalifornské Pasadeně, představuje nový model Audace těmito slovy: „Touhu značky Moto Guzzi po růstu dokonale ztělesňuje silný a nekompromisní charakter nového modelu Audace.
 
Jsem přesvědčen o tom, že tento motocykl vyjadřuje v současnosti moderní duši i budoucnost značky z Mandella silnějším hlasem, než by to dokázala jakákoli slova. Stačí se na něj podívat, svézt se na něm a dostanete odpovědi na všechny otázky. Sedět na tomto impozantním motocyklu, spustit výkonný vidlicový dvouválec a vydat se na silnice je všechno, co potřebujete k tomu, abyste pochopili hodnoty, které dnes reprezentuje značka Moto Guzzi. Audace je dokonalou interpretací nejryzejšího ducha značky Moto Guzzi.“
 
Světlo, dopadající na linie modelu Audace Carbon, odhaluje zcela nové a atraktivní detaily. Například speciální stylistický prvek pod spodním víkem motoru, který dodává siluetě drsný vzhled, metalická maska chladiče a krátké výfukové potrubí se silným zvukem a hliníkovou koncovkou, která je navzdory svému nezákonnému vzhledu technicky vyspělým prvkem proti šíření škodlivých emisí. Audace Carbon splňuje emisní normu Euro 4 díky systému sekundárního přívodu vzduchu a specifickému katalyzátoru.
 
V rámci redukce na podstatné byla stupátka nahrazena sportovnějšími stupačkami, umístěnými více vzadu, a místo dvouramenné řadicí páky zaujala klasická jednoramenná řadicí páka. Zvláštní pozornost byla věnována sportovnějšímu sedlu, čalouněnému ekologickou kůží s viditelným červeným prošíváním, které poskytuje nižší polohu sezení. Část sedla pro spolujezdce lze snadno odejmout, čímž Audace Carbon získá ještě intenzivnější styl solitéra. Ergonomie motocyklu byla přepracována s cílem zvýšit komfort a potěšení z jízdy. Řídítka mají odlišný tvar s nižším zakončením a sahají blíž k jezdci, aby je mohl komfortněji uchopit a dominantně držet.
 
Mimořádně elegantními detaily jsou nové panely elektronického ovládání na rukojeti s hliníkovými ozdobnými prvky, červeně lakované kryty hlav válců s frézovanými detaily, zcela nastavitelné zadní tlumiče s odděleným zásobníkem vzduchu a kola z lehké slitiny, individualizovaná logem Moto Guzzi. Panel elektronického ovládání na levé straně nese ovládací prvky pro nový tempomat značky Moto Guzzi. Tento systém umožňuje udržování nastavené rychlosti jízdy bez přidávání plynu. Ustálenou rychlost jízdy lze zvýšit nebo snížit stisknutím příslušných tlačítek na levém panelu ovládacích prvků. Rychlost lze přechodně zvýšit otočením rukojeti plynu. Po jejím uvolnění se motocykl vrátí k původně nastavené rychlosti. Systém se automaticky vypne, pokud jezdec začne brzdit, nebo stiskne tlačítko voliče, ale také při otočení rukojeti plynu v opačném směru. U deaktivované funkce tempomatu se lze vrátit k poslednímu nastavení rychlosti pomocí funkce „Resume“.
Výkonný a agresivní motocykl Audace Carbon vypadá jako přikrčená kočkovitá šelma, připravená k explozivnímu skoku, při němž svou předimenzovanou zadní pneumatikou rozměru 200/60 zanechá po sobě nepřehlédnutelnou stopu na asfaltu. Suverénní výkonové parametry dvouválcového motoru 1400 cm3 s válci do V/90°, „Made in Mandello“, jsou již dobře známou kvalitou. Tato jednotka se v modelu Audace Carbon vyznačuje ještě větším temperamentem díky výfukové soustavě s pečlivě optimalizovanou dynamikou proudění výfukových plynů a díky točivému momentu 121 N.m při 3000 min-1. Audace Carbon se v důsledku toho dokáže rozjet s nečekaným elánem, na čemž se částečně podílí také výhodný poměr mezi hmotností a výkonem.
Není sporu o tom, že majitelé modelu Moto Guzzi Audace Carbon budou na svém motocyklu jezdit nejčastěji s aktivovanou charakteristikou řízení motoru „Veloce“, která poskytuje nejpohotovější reakce ze všech tří nabízených režimů (k dispozici jsou rovněž charakteristiky „Turismo“ a „Pioggia“). Při tomto nastavení bude také nejčastěji zasahovat nastavitelný protiprokluzový systém MGTC. Velký dvouválcový motor je absolutním měřítkem ve své kategorii z hlediska poměru zdvihového objemu, výkonových parametrů a spotřeby paliva díky vynikajícím termodynamickým vlastnostem. Elektronická řídicí jednotka byla zdokonalena novou elektronicky ovládanou škrticí klapkou (ride-by-wire). Tento systém zaručuje plynulejší a preciznější ovládání škrticí klapky. Motor tak může reagovat na povely jezdce velmi pohotově a bez nežádoucí nervozity při přidávání a ubírání plynu. Pro jezdce to znamená ještě větší potěšení z jízdy v jakýchkoli provozních podmínkách.
Parametry:
Rok výroby
2018
Motor
90° V-Twin, 2-válec, 4T
Chlazení
vzduchem a olejovým chladičem
Objem
1380ccm
Výkon
71kW
Maximální kroutící moment
120Nm
Pohon
kardan
Výfukový systém
systém 2-2, lambda sonda, EURO4
Přední odpružení
hydraulická vidlice 45mm, zdvih 120mm
Zadní odpružení
dva tlumiče s nastavitelným předpětím pružin, zdiv 120mm
Přední brzda
1 ocelový plovoucí kotouč 320mm, 4-pístkový třmen, ABS
Zadní brzda
1 ocelový pevný kotouč Brembo 282mm, ABS
Délka x Šířka x Výška
2445x850x1181 mm
Rozvor
1685mm
Výška sedla
740mm
Provozní hmotnost
318kg
Objem palivové nádrže
20,5l

Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 399 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Kamenný Most
Telefon: 603 816 976, 602 303 022, 602 303 022
Vyrobeno: 2018
Objem: 1380 cm3
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Neuvedeno
Inzerát firmy
Stock service

Adresa:
Kamenný Most 24
Kamenný Most
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
603816976

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny Moto Guzzi Audace 2018
Moto Guzzi Audace 2018
Vývoj ceny různých ročníků
Moto Guzzi Audace 2015-2021

PŘEPÁKOVÁNÍ
Objednat reklamu
TOPlist