Detail inzerátu

rezervovano - Kawasaki Ninja 250R

Ahoj,

Rozhodl jsem se prodat svou Ninju 250R z důvodu nedostatečného využití - od narození dcerky na ní v podstatě jen přes léto dojíždím po městě a přijde mi to zbytečné - nahradím skútrem.

Jsem 2. majitel, 1. majitelka v ČR najela 9000km, já přidal necelých 6000km (moto stále využívám na dojíždění, takže se údaj může trošku lišit při prodeji +- pár set km).

Motorka servisována pouze v autorizovaném servisu Kawasaki - doložím vše servisní knížkou a doklady.

Co je na moto super: motoricky je v pořádku, všechno kromě pár vizuálních vad je naprosto bez problému. Startuje na povel. Před vaším příjezdem ji nechám studenou, ať si to můžete vyzkoušet, nebudu ji nijak zahřívat. Pneu, řetězovka, brzdy - v pořádku. Klidně se ptejte na víc info nebo detailnější foto - rád dodám. Baterie také OK. Přes zimu u mne i předchozí majitelky schovaná v garáži s plnou nádrží 100 oktanového paliva (na které stále pouze jezdí, netankuji nic než Vervu 100), baterie vyndána a napojena na nabíječku s udržovacím režimem.

Vady na kráse: motorka má opravenou malou prasklinku na levé kapotě (pouze 4cm zespodu kapoty, není to vidět na první pohled, ale majitel o tom ví - nijak se nezvětšuje!!), dále malý kousek odlomený z předního blatníku - viz předposlední a poslední fotografie. Jemné oděrky na plastech a nádrži od používání (řidítka, zrcátka, nádrž).

Motorka nikdy nebyla bouraná a položená. Pravidelně servisovaná v Moto Havrda, interval dodržen na všechny díly a náplně. Pravidelně mytá. Řetěz ošetřován prostředky IPone každých 500km. Jsem ochotný ji klidně vzít na vaše náklady na prohlídku do vámi vybraného servisu v okolí či zajít na STK při prodeji.

Projížďka možná vůči záloze a smlouvě.

K moto přidám zdarma zvedák pod rolny, nechám rolny a za příplatek (1500kč) přenechám i RAM mount v hodnotě 2000Kč (stále je ještě rok a půl v záruce).

Na vyžádání přes soukromé zprávy klidně detailní fotografie toho, o co byste měli zájem).

Při rychlém jednání (přijedete, koupíte a odjíždíte) možná sleva nebo přidání RAM mountu zdarma.
+VIDEO

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 67 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Hradec Králové
Telefon: 777252820
Vyrobeno: 2009
Najeto: 14820 Km
Výkon: 24 kW
Objem: 249 cm3
Původ: Česká republika
STK do: 2019
Majitelů: 2
VIN: JKAEX250KK DA08059
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ne
Aktuální stav: Nebouraná
Do provozu: 2009
Video k inzerátu


Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Kawasaki Ninja 250R 2009
Kawasaki Ninja 250R 2009
Vývoj ceny různých ročníků
Kawasaki Ninja 250R 2006-2012

motozem_cerven
Objednat reklamu
TOPlist