Detail inzerátu

Kawasaki KLX 230 NOVINKA MY2020 - možnost testovací jízdy

Skladem i jako předváděcí motocykl. po dohodě u nás můžete vyzkoušet.
V terénu nebo na asfaltu? Ve městě nebo na výletě? S novou KLX 230 je každá cesta jenom Vaše.
Lehké enduro pro jakoukoliv Enduro jízdu.
Uzamykatelný prostor - schránka na nářadí je umístěná pod uzamykatelným levým krytem. Obsahuje vše potřebné pro rychlou údržbu na cestě. Boční kryt jde pohodlně odemknut klíčem od zapalování.
Světlomet -  při návrhu předního světlometu u KLX230 byl prioritou kvalita osvětlení vozovky. Opravdu velký světlomet s 60/55 W nabízí vynikající osvětlení při jízdě v noci i na nepřehledných cestách.
Digitální přístrojový panel - přístrojový panel nabízí informace na velkoplošném LCD displeji, který je dobře čitelný za jakýchkoliv podmínek. Funkce zahrnují tachometr, dočasný / celkových stav najetých kilometrů, ukazatel stavu paliva a hodiny.
Nový rám - zcela nový trubkový rám, navržený od samého počátku pro jízdu v terénu, poskytuje jízdní stabilitu nezbytnou pro jistotu jízdy v terénu. Rozsáhlá zpětná vazba od zkušebních řidičů Kawasaki přispěla k dosažení vysoce vyvážené rovnováhy mezi motorem a rámem, což umožňuje široké škále motocyklistů, aby si vychutnali KLX230.
Velká palivová nádrž - palivová nádrž o objemu 7,5 litru přispívá k dlouhému dojezdu a nabízí několik hodin cestování bez natankování.
První Kawasaki Duální ABS - nový systém ABS vyvinutý společně s firmou Bosch byl pečlivě vyladěn tak, aby mohl fungovat jak na silnici, tak i v terénu. Systém ABS je navržen tak, aby mohl jezdec účinně zastavit na krátké vzdálenosti. Systém ABS poskytuje jistotu novým a středně pokročilým uživatelům při jízdě na povrchu s nízkým třením. Přední a zadní kotoučové brzdy zaručují velký brzdný účinek.
Velká kola a vynikající odpružení -  hliníková kola o velikosti 21 palců vpředu a 18 palců vzadu, účinně zdolají každou cestu. S světlou výškou 265 mm je motocykl schopný překonat překážky, se kterými se setkáte.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 114 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Třebeš
Telefon: 602 455 740, 495 262 689
Vyrobeno: 2020
Výkon: 14.2 kW
Objem: 233 cm3
Původ: Česká republika
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
Inzerát firmy
Moto Havrda

Adresa:
K Labi 5
Třebeš
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
495262689

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Kawasaki KLX230 2017-2023

PŘEPÁKOVÁNÍ
Objednat reklamu
TOPlist