Detail inzerátu

Honda X-ADV

Dobrodružství čeká
Motocykl, který svým vzhledem dává najevo, že se hodí nejen do města.
Na motocyklu X-ADV je díky jeho hbitosti každodenní projíždění městským provozem hračkou, ale když přijde víkend, můžete vyrazit mnohem dál.

Bavte se
Stroj ve stylu crossoveru s vynikajícími terénními schopnostmi.
Pokud chcete, aby se lidé zastavili a všimli si vás, musíte jim nabídnout něco naprosto neobvyklého. A Honda X-ADV taková je. Plán na tento motocykl, který do naší řady Adventure vnáší nový styl, se zrodil v hlavách pracovníků výzkumného a vývojového týmu společnosti Honda v Itálii, kde proběhla také konstrukční příprava. Od ostatních se liší spojením kultivovanosti a odolnosti, které jsou patrné na celém motocyklu. X-ADV si nespletete s žádným jiným motocyklem, neboť tvoří vlastní kategorii.

Přehledný displej
V noci i ve dne stačí rychlý pohled na displej přístrojů ve stylu modelu CRF450 Rally. Displej je přehledně uspořádaný a veškeré informace, které jezdec potřebuje, zobrazuje kolem velkého centrálního digitálního rychloměru a kruhového otáčkoměru.

Kříženec
Dokonalé souznění techniky a designu poskytuje vynikající všestranný výkon
Srdcem modelu X-ADV je dvouválcový motor s objemem 748 ccm, disponující spoustu točivého momentu a zátahem, díky kterým v terénu vyjedete prudký svah. Ve spojení s dvouspojkovou převodovkou (DCT) – podobnou, jakou najdete u modelu Africa Twin – si užijete plynulé řazení převodových stupňů ve všech typech terénu. Terén nebo asfalt – volba je jen na vás. G - mode a kontrola trakce nově pro model 2018
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 299 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030, 777 767 799
Vyrobeno: 2019
Výkon: 41 kW
Původ: Česká republika
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda X-ADV 2016-2022

bbg_duben
Objednat reklamu
TOPlist