Detail inzerátu

Honda VFR 800 X Crossrunner

Unikněte z města?
Nechte dopravní zácpy daleko za sebou a vychutnejte si jízdu po klikatých silnicích se zbrusu novým motocyklem VFR800X Crossrunner
Sportovní, odvážný styl spolu s úžasným výkonem vidlicového čtyřválce vytvářejí jedinečný všestranný stroj. UNIKNĚTE VŠEDNÍM DNŮM
Unikněte z města.
S novým motocyklem VFR800X Crossrunner zažijete pocit nespoutané svobody. Díky podvozku, který je shodný jako u motocyklu VFR800F, disponuje nový model odvážným sportovním stylem se silným vidlicovým čtyřválcem VTEC a odolným odpružením s dlouhým zdvihem. Motocykl je také praktický – má přední a zadní světla kompletně osazená diodami LED, 5stupňové vyhřívání rukojetí a nastavitelnou výšku sedla. Systém volitelné kontroly trakce (HSTC) a protiblokovací brzdový systém (ABS) přinášejí zvýšený pocit jistoty v náročných jízdních podmínkách.
ODOLNÝ A ELEGANTNÍ
Robustní a zároveň minimalistický sportovní styl motocyklu VFR800X Crossrunner řady Adventure hrdě staví vidlicový čtyřválec VTEC a dvojitý páteřový rám na odiv a je připraven čelit všem situacím na silnici. Větší zdvih odpružení – vpředu a vzadu – zkrotí i nerovnosti silnice, zatímco vzpřímená jízdní poloha a široká řídítka zajišťují přesné, citlivé řízení a svižné ovládání, ať jste ve městě nebo na horské silnici. Zvládne též dlouhé vzdálenosti – díky možnosti nastavení výšky sedadla v rozmezí 815 až 835 mm zajišťujícího optimální pohodlí.
Plynulé ovládání
Strávili jsme mnoho let vývojem technologií, které z vaší jízdy učiní fascinující zážitek plný pohodlí. Věříme, že lepšího přehledu o dění na silnici docílíme lepším ovládáním. Volitelná kontrola trakce (HSTC)
Systém volitelné kontroly trakce (HSTC) pečlivě sleduje trakci zadního kola a prostřednictvím plynulého řízení motoru zajišťuje přilnavost pneumatiky na kluzkém povrchu. Ovládá se z řídítek a obsahuje tři režimy, které se zobrazují na přístrojovém panelu LCD.
Světla LED
Charakteristický světlomet modelu VFR800X Crossrunner ve tvaru „X“ využívá jasné bílé světlo diod LED zajišťující zlepšenou viditelnost a průnik světelného paprsku. Tento jedinečný design snižuje v kombinaci s diodami LED koncového světla spotřebu elektrického proudu.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 319 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030
Vyrobeno: 2018
Výkon: 78 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda VFR 800X Crossrunner 2015-2021

Objednat reklamu
TOPlist