Servisní sady
Detail inzerátu

Honda NC 750X

Ročník 2016, ABS, manuální převodovka. Koupena jako nová v Honda Jarov v květnu 2017, jsem první majitel. Najeto 32 tis. km. Jízdní vlastnosti jsou paráda, kdybych nekončil s ježděním, tak ji neprodám. Recenze s vlastnostmi třeba zde: nebo zde Byl jsem s ní i v Alpách a naprosto pohoda. Vzpřímenější posez, nebolí záda a dá se na ní vydržet jet celý den. Integrovaný kufr na místě, kde obvykle bývá nádrž je naprostá genialita – jak pro nákupy tak pro cestování.

Jinak je poctivě garážovaná, pravidelně servisovaná (kompletní servisní knížka). Co se týče stavu takového toho běžného spotřebního materiálu a servisu: Servisní prohlídka provedena 4.6.2019 v 24 tis. km. Starší prohlídky ročně nebo dle servisního intervalu. Vše prováděno v Honda Jarov. Další servisní interval tě čeká v 36 tis. km (malý servis) a ve 48 tis. km (velký servis). Pneu je tam Michelin Road 5, nazuty 10.6.2019 cca ve 24,5 tis. km. Přední má hloubku cca 3 mm, zadní 4 mm. Do limitu 1,6mm ještě najedeš ještě kolem 4 000 km (ale záleží na tom, jak jim budeš zatápět). Micheliny jsem obul už podruhé, předtím vydržely přes 12 000 km, takže tady bez starostí. Řetězová sada měněna 19.6.2019 cca ve 24,5 tis. km. Je úplně v pohodě, tady je to bez starostí. STK do května 2021, ale jdu teď na registr zařídit dvouleté prodloužení. Letos taky opravena prokluzující spojka – kompletní výměna spojky za novou v autorizovaném servisu.

V testech udávána průměrná spotřeba 3,3 l/100 km je reálná – při klidné pohodové jízdě jsem za tolik jezdil. Alpy jsem objel celkem za 3,4 l/100 km. Na motorce jsou doplňky v celkové hodnotě cca 10 000 Kč: Hlavní stojan, Padací rámy Kappa, Rack + GIVI plotna M7 – Monokey, Autozásuvka v kufru + kabeláž Honda. Ještě prodávám samostatně i kufr GIVI v47nntfl. Když budeš chtít, můžeš dokoupit (pokud ho do té doby neprodám), a v kombinaci s integrovaným kufrem budeš mít mašinu připravenou na cesty do světa.

Co je potřeba férově říct - motorka je padená na levou stranu a je to důvod pro končím s ježděním. Položení na levý bok při rozjezdu z křižovatky v cca 30 km/hod a sklouznutí se po levém boku. Padací rámy zajistily, že došlo jen na odřeniny, takže to odnesly hlavně drobnosti (zrcátko, stupačka, závažíčko, páčka spojky, odřený padák). To je všechno vyměněné, padák opravený ze servisu. Kromě toho jsou ale i odřené dva boční plasty (viz fotky). Na funkci to nemá žádný vliv. Ale vzhledem k tomu, že ji stejně taky položíš (a taky si teď myslíš, že ty nikdy :)), tak to tak zatím nechávám a zohledňuju to v ceně. Jestli je to pro tebe zásadní problém, můžeme se případně domluvit na tom, že ty plasty vyměním, ale pak počítej s navýšením ceny. Jinak je tam ještě pár kosmetických drobností (viz foto - drobný škrábanec na předním blatníku, odřenina stupačky spolujezdce, odloupnutý proužek barvy z výfuku).

Motorku je možno před koupí samozřejmě prohlédnout a projet. Zkušební jízda je podmíněna sloužením zálohy ve výši kupní ceny a podepíšeme na to smlouvu o zkušební jízdě (viz doporučený postup pro prodej motorky zde na motorkářích.cz).
Lehce bouraná +VIDEO

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 110 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Praha 3-Žižkov
Vyrobeno: 2016
Najeto: 33000 Km
Výkon: 40.3 kW
Objem: 745 cm3
Profil: Zobrazit historii
Původ: Česká republika
STK do: 2023
Majitelů: 1
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Aktuální stav: Lehce bouraná
Do provozu: 26.5.2017
Video k inzerátu


Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Honda NC 750X 2016
Honda NC 750X 2016
Vývoj ceny různých ročníků
Honda NC 750X 2013-2019

megamoto_rijen_parts
Objednat reklamu
TOPlist