Detail inzerátu

Honda Monkey

Monkey

NEDOSPĚLOST V NEJLEPŠÍM
Vraťte motocyklům čistou zábavu. K tomu byl Monkey vyroben.
VZPOMEŇTE SI NA POSLEDNÍ VERZI

Usmívali jste se v helmě?

Když poprvé uvidíte model Monkey, usmějete se. Když se s modelem Monkey poprvé projedete, zaručeně vám roztáhne koutky úst uvnitř helmy na maximum. Je dost malý, aby ho bylo možné umístit na karavan a protáhnout mezerami v dopravě, kterými nic jiného neprojde. Monkey je však hlavně o naprosté a základní radosti z jízdy. A podle nás na tom není nic špatného.
Funky styl

Původní Monkey se stal ikonou 70. let. Představoval dvoukolovou mašinu, na které vás museli vidět, a od té doby se nic nezměnilo. Náš nový Monkey styl, s vysoce posazenou přední částí a zadními blatníky z chromované oceli – a navíc evokativně oražený kryt výfuku a vysoce posazená řidítka, vzdávají poctu originálu. A tak nějak vypadá ještě divočeji. TOTO JE MONKEY

Co víc potřebujete?

Monkey má vlastní styl. A charakter, který se nedá k ničemu přirovnat. Chromovaná, vysoce posazená řidítka, a navíc rám, kyvná vidlice a tlumiče nalakované stejnou barvou jako drobná palivová nádrž – a vysoce zvednuté blatníky – to vše přitahuje pozornost. Stejně jako mohutné pneumatiky s blokovým vzorkem. Pod kapotou se však nachází kvalitně postavená motorka se spolehlivým a ekonomickým, vzduchem chlazeným 125ccm motorem přišroubovaným k odolnému rámu, který se vyznačuje brzděním ABS řízeným jednotkou IMU. Také je malý a lehký, váží pouhých 107 kg, s pohodlným sedlem umístěným 775 mm od země. Je mnohem víc než hračka. Motorka každým coulem. Je to Monkey.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 99 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030
Vyrobeno: 2018
Výkon: 6.9 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_srpen
Objednat reklamu
TOPlist