Detail inzerátu

Honda GL1500 GoldWing

Na prodej 4 místná Honda Gold Wing GL 1500 SE, 2+2, dvou místná sajda a do třetice přívěs. Gold Wing je výroční číslovaný model. 100% naplnění jména GOLD WING ve zlaté barvě. Sidecar Hechard, přívěs DE HAAN squerir, rv moto 1992, postaveno jako souprava. Najeto 108.052 je to 6-ti válec Honda takže zajeto :-) Vybavení sidecaru: přídavná nádrž na 20 litrů s vlastní pumpou s přepínáním na moto, takže dvojnásobný dojezd. Ideální na dlouhé trasy. Zakázkový spodní ochranný rám, obrovský kufr sajdy kam naložíte i náhodně sraženého stopaře, snímatelná střecha pro případ deště, video přehrávač na USB pro přehrávání filmů typu Sons of Anarchy nebo jiných pohádek. 4 bodové bezpečnostní pásy, takže přilba v sajdě netřeba. Přídavné zpětné zrcátko na sajdě je pro řidiče, ne pro posádku sajdy. Lze tak lépe kontrolovat odstup od krajnice, nebo nájezdy při couvání atd.
Motocykl má navíc opěrku řidiče s kapsou, výklopné opěrky spolujezdce, přídavný zakázkový štít mezi sajdou a motorkou, ochranné rámečky na kufrech, přídavné osvětlení, zadní plato na kufru, rám na motoru, přídavný větrný štít, kapsy a kapsičky na pití. Ano, na téhle motorce se dá pít i za jízdy. Zpátečka samozřejmostí. Topení na nohy. Vyveden vstup pro zimní dobíjení.
Přívěs pojme hodně bas piv, nebo stan, nebo kočárek, nebo tchyni. Lednička na přívěsu je bonus pro ty, co to chtějí vychlazené. Vybaven nájezdovou brzdou.
Je to mastodont z roku 1992, postavený jako celek se sajdou. Ježděno jen o sezonách na výlety. V ČR jsem první majitel od roku 2013. V Německu to mělo také jednoho majitele. Motorka má v TP zapsány veškeré výjimky, byla při dovozu řádně otipována a prošla zkušebnou ČR. Stálo to ranec, ale vše je podle zákona. Nastal čas poslat jí dál někomu, kdo jí využije a bude ji mít rád. Co doporučuji: provést záplatu nebo výměnu pravého výfuku a provést klasickou posezónní kontrolu a údržbu, Každý majitel má něco, co chce vychytat nebo doupravit. Na vyblbnutí je místa dost, ale nic co by se mělo přidávat mě nenapadá. Má to prostě všechno. Opečovávaná a mazlená motorka, která vypadá pořád super.

Tohle není obyčejná motorka, tohle je ,,TO,,. Všude kam to přijete budí pozornost,
Dvě milenky do sajdy, jedna za řidiče, později dvě děti do sajdy a manželka za řidiče. Kámoš co prochlastal papíry do sajdy.. Nebo singl jízdy a sajda místo stanu. Opravdu široké spektrum využití.

Ideální pro rodinné výlety. Děti z toho řičí nadšením, Na výletě mohou děti při parkingu využívat samostatně otevíraná dvířka, protože na rozdíl od jiných výrobců sajdkár se nic nevyklápí ani nepřelézá. Takže parchantíci mají svůj domeček na kolech. Dlouhé nebo noční jízdy není problém. Děti si klidu usnou u pohádek, netáhne na ně ani neprší. Sajda se dá uzavřít před deštěm i větrem. Každá jízda je naprosto dokonalý zážitek pro všechny účastníky. Pro řidiče naprostý adrenalin.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 405 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Praha
Vyrobeno: 1992
Najeto: 108000 Km
Výkon: 73 kW
Objem: 1520 cm3
Původ: Německo
STK do: 28.8.2021
Majitelů: 2
VIN: SC22400074 1
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
Aktuální stav: Nebouraná
Do provozu: 8.1993
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Honda GL1500 GoldWing 1992
Honda GL1500 GoldWing 1992
Vývoj ceny různých ročníků
Honda GL1500 GoldWing 1989-1995

PŘEPÁKOVÁNÍ
Objednat reklamu
TOPlist