bmw_skoc si pro bonusy_f850GS_upd
Detail inzerátu

Honda FMX 650 - jeden výfuk akrapovič

S těžkým srdcem prodám svou dlouholetou společnici z důvodu nevyužití.
Motorka je po nedávné rozsáhlé renovaci převážně vzhledu, ale také i funkčních věcí.
Přední vidlice jsou přetěsněné + nový olej, nově měněný olej + filtry, seštelované ventilové vůle, nový vzduchový filtr, namazané přepákování, vyčištěný karburátor, nové gripy, kompletní výfukový systém s koncovkou akrapovič.

Vzhled: stříkané brýle, řidítka, kyvka, přepákování, zadní tlumič + pružina, segmenty stupaček, kryt motoru, páčky, stojánek, zrcátka, ráfky; vzadu menši blinkry (svítí jako blázen - 21W), gripy, barevý výplet kol, exkluzivní polep - jedinečný design (nikdo na světě nebude mít stejný - vlastní návrh)
Vyvstává otázka, jestli nebyla nějak ošklivě bouraná a proto jsem ji dělal... Nebudu lhát, že nikdy nepadla ze stojánku - je to motard. Ale změna vzhledu rozhodně není kvůli poškození motorky. Motorka brzdí, svítí, bliká, startuje, jde za plynem, jede rovně!

Výfuk: na zakázku dělaný z tenkostěnné, nerezové trubky spojený do jedné koncovky. Nejen, že má naprosto fantastický zvuk, ale zvýšil se i točivý moment a celý průběh výkonu udělal krok vpřed. Pro ty, kteří mají rádi trochu té zábavy - ve tmě jsou vidět plameny z výfuku!

RZ: při jízdě na místo focení upadl držák, takže jsem ho na focení sundal. Při prodeji BUDE RZ na svém místě!

Mnoho lidí by mohl znepokojit nájezd kilometrů... Je třeba mít na paměti, že motor je koncepce starých enduro motorek Honda NX Dominator a motor má na svůj obsah opravdu nízký výkon (nižší než Dominator), takže vydrží bez problémů dalších X tisíc! Jsem druhý majitel a motorku jsem kupoval s nájezdem 5000km. Pravidelně jsem měnil olej + filtry (3000km), vzduchový filtr, mazal řetěz, šteloval ventily a dával jsem jí péči.
Chtěl jsem si udělat TOP FMX, jaké nikdo na světě nemá, ale když jsem projekt dokončil, zjistil jsem, že není kam dál se posouvat a pořídil jsem jinou motorku na nový projekt.

Jediné co bych vytkl je, že motorka začíná poslední dobou baštit olej. Ale není divu u motárdu s takovým nájezdem a obsahem.

K motorce přidám originální výfuky a vyjmuté vstřikování sekundárního vzduchu za výfukový ventil.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 85 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Hořovice
Telefon: 739968458
Vyrobeno: 2006
Najeto: 33000 Km
Výkon: 27.7 kW
Objem: 644 cm3
Původ: Itálie
STK do: 27.6.2020
Majitelů: 2
VIN: VTMRD12A05 E002157
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
ABS: Ne
Aktuální stav: Nebouraná
Do provozu: 2006
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Honda FMX 650 2006
Honda FMX 650 2006
Vývoj ceny různých ročníků
Honda FMX 650 2003-2009

TOPlist