Repase vidlic
Detail inzerátu

Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports, Výbava

Motocykl pro Vás připravený v plné originální výbavě honda s názvem: ALU superpack SADA

Sada obsahuje ALU 42L horní kufr a ALU boční kufry s nosiči a vnitřními brašnami, 4,5L tankbag, LED mlhová světla s montážní sadou, trubkový rám, trubkový kryt motoru s montážní sadou, zatmavené kapotážové deflektory a sadu deflektorů, mřížky chladiče a hlavní stojan.

Při navrhování modelu Africa Twin Adventure Sports jsme se zaměřili na pohodlí, protože velká palivová nádrž vám umožní dlouhou jízdu. Rozšířená přední strana aerodynamické kapotáže nabízí dobrou ochranu proti větru, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje snížit turbulence kolem hlavy jezdce. A aby se zlepšila bezpečnost, nové duální LED reflektory obsahují funkci denního svícení (DRL) pro konzistentní viditelnost během dne. Zahrnují také světla pohyblivá v závislosti na řízení, která – podle rychlosti a úhlu náklonu – automaticky osvětlují slepé úhly. Zatímco se tempomat stará o velké vzdálenosti, vyhřívané rukojeti se postarají o to, aby vaše ruce byly v teple; je zde také nabíjecí zásuvka příslušenství. A bezdušové pneumatiky znamenají snadné silniční opravy.

Vybavili jsme model Africa Twin Adventure Sports praktickými funkcemi, které vám pomohou jet daleko. Opravdu daleko. A je také plný technologií na podporu vaší cesty. Stejně jako v případě modelu Africa Twin má čtyři předem nastavené režimy jízdy a dva nastavitelné uživatelské režimy, dynamické ovládání měření setrvačnosti (IMU), systém HSTC, systém náklonového ABS pro jízdu v zatáčkách a systém řízení trakce Wheelie Control, který lze snadno spravovat na dosah ruky pomocí dotykové obrazovky TFT, pomocí aplikace Apple CarPlay® a připojením Bluetooth.

Když si přijdete vybrat nový model Africa Twin Adventure Sports – a protože kdo ví, kam vaše cesta povede – je zde možnost elektrického nastavení odpružení showa ZA jízdy (showa EERA™) pro optimální nastavení odpružení. Tři přednastavené režimy pokrývají všechny scénáře jízdy po městě a jízdu mimo silnici. Předpětí zadní pružiny lze také nastavit elektronicky při stání, ať už se jedná o jízdu o samotě, nebo se spolujezdcem a zavazadly.

Naše unikátní dvojspojková převodovka (DCT) je také alternativou při výběru, s automatickým a ručním posunem i přepínačem G (vybraným přes dotykový displej TFT), který pro jízdu mimo silnici snižuje množství prokluzu spojky při změně převodového stupně, která umožňuje zahájení protáčení zadního kola.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Dostupnost: Skladem
Cena: 496 850 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 2
Telefon: 702281496
Vyrobeno: 2022
Výkon: 75 kW
Objem: 1084 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Roman Bartyzal -  autorizovaný dealer Honda

Adresa:
České Vrbné 2334
České Budějovice 2
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420 702 281 496

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2022
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2022
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2019-2025

TOPlist