Detail inzerátu

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports, automat. DCT

Skladem a ihned k odběru.

AKCE: Sezona v plném proudu.

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.06.2018 nebo do vyprodání skladových zásob.

Máte to k nám daleko? Nezoufejte! My Vám vysněnou motorku nebo skútr dovezme až k Vám domů nebo na adresu firmy.

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci financování.

Nabídku příslušenství sestavíme přesně dle Vašich požadavků, představ.

Dobrodružství pokračuje!
Volání divočiny se může ozvat kdykoli.
A když se tak stane, je třeba být připraven. Africa Twin Adventure Sports má palivovou nádrž s velkým objemem, odpružení s dlouhým zdvihem zajišťujícím větší světlou výšku a lepší ochranu před nepříznivým počasím. Elektronické ovládání plynu disponuje třemi jízdními režimy a navíc režimem G pro jízdu v terénu. Dále pak celou řadou dalších inovativních prvků a funkcí, se kterými se dokážete dostat dále, než kdykoli předtím. Jako třešničku na dortu jsme přidali speciální barvy jako připomínku 30. výročí zahájení výroby tohoto motocyklu. Vypadá to, že vám nic nebrání vyrazit… jste připraveni?

Výkon velkého dvouválce.
Dokonale vyvážený motor pro jízdu po silnici i dobrodružné vyjížďky v terénu.
Jezdec na motocyklu Honda Africa Twin Adventure Sports ve skluzu při jízdě terénemKdyž spojíte maximální výkon 70 kW při 7 500 ot/min s točivým momentem 99 Nm při 6 000 ot/min, výsledkem je živé zrychlení na požádání. Motor modelu CRF1000L poskytuje dokonale vyváženou odezvu a trakci zadního kola.
Nový motor motocyklu CRF1000L je vybaven lehčím vyvažovacím hřídelem a přepracovanými systémy sání i výfuku pro dosažení vyššího točivého momentu ve středních otáčkách. Jde o kombinaci zajišťující svižnou a energickou odezvu, kdykoli budete chtít. Ve spojení se systémem řízení motoru vám motocykl poskytne jistotu při jízdě libovolným terénem – ve městě, mimo město i v poušti.

Lehký a kompaktní.
Motor přispívá nejen k dosažení vyšší světlé výšky, ale také k pohodlí jezdce. Je zavěšen na 6 úchytech, čímž jsou vibrace omezeny na minimum. Podvozek s dvojitým polokolébkovým ocelovým rámem je pevný a mimořádně všestranný – jak pro jízdy vysokou rychlostí, tak neomezené schopnosti v terénu.

Se třemi různými jízdními režimy vás nezaskočí žádný typ cesty.
Vše máte na dosah ruky, stačí zvolit jízdní režim podle nálady, schopností a panujících podmínek.

K dispozici jsou tři přednastavené kombinace: TOUR využívá maximální nastavení výkonu a zajišťuje brzdění motorem ve středních otáčkách spojené s vysokou mírou zásahů systému volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Režim urban používá nastavení středního výkonu se stejnými úrovněmi nastavení systémů volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC) a brzdění motorem (EB) jako režim TOUR.

Vlastní nastavení.
Čtvrtý režim USER umožňuje jezdci nastavit a uložit upřednostňovanou kombinaci úrovní výkonu, brzdění motorem a volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Nejlepšího výkonu v terénu dosáhnete stisknutím tlačítka G, které lze používat v libovolném režimu jízdy. Upravuje ovládání spojky a zajišťuje přímější záběr dvouspojkové převodovky.

Dvouspojková převodovka.
Jak vyplývá z názvu, konstrukce využívá dvou spojek, které jsou nezávisle ovládané dvěma samostatnými hydraulickými okruhy. Jedna je určena k rozjezdu a řazení 1., 3. a 5. převodového stupně, druhá slouží pro potřeby 2., 4. a 6. převodového stupně. Při zvolení převodového stupně pak dochází k předávání funkce jedné spojky na druhou. Funkce je plynulá, rychlá a během přeřazování nevznikají rázy, což přispívá ke stabilitě motocyklu při řazení nahoru, dolů nebo přes jednotlivé stupně.
-DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 389 800 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 2
Telefon: +420702281496
Vyrobeno: 2018
Výkon: 70 kW
Objem: 998 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Roman Bartyzal - Honda

Adresa:
České Vrbné 2334
České Budějovice 2
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420385521631

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

motozem_cerven
Objednat reklamu
TOPlist