Detail inzerátu

Honda CRF1000L Africa Twin Adv. Sports Edice Maroko, výbava

Limitovaná edice

Africa Twin Adventure Sports edice Maroko, je dalším členem rodiny Africa Twin. Jedná se o verzi speciálně připravenou pro dobrodružné povahy a zdolávače kilometrů. Ještě lépe vybavená pro Vaše bezproblémové a pohodlné cestování. Nadstandardní výbava obsahuje: 3x hliníkový kufr s kovovou konstrukcí a kompletní montážní sadou. Vše snadno odnímatelné. Součástí kufrů jsou také tašky na věci a také expansion bagy na boční kufry. Dohromady si povezete 148L zavazadlového prostoru. Dalším prvkem výbavy je motocyklová navigace Garmin Zumo 595 Lifetime europe 45. Jedná se o jednu z nejprodávanějších a nejoblíbenějších motocyklových navigací. 5" otočný displej ovládatelný v rukavici a čitelný i na přímém slunci, odolná konstrukce, doživotní bezplatná aktualizace mapy Evropy s náhledy křižovatek. Cestování zpříjemní MP3 přehrávač i funkce Curvy Roads.

- možnost propojení s telefonem pomocí Bluetooth, hlasové povely do přilby, přijímání hovoru, SMS, handsfree

- možnost připojení flashdisku například pro přehrávání MP3 nebo je možné využití paměti (až 16GB)

- možnost propojení s čidly pro hlídání tlaku v pneumatikách

- možnost výběru umístění napájecího konektoru USB

- možnost montáže navigace do uzamykatelného držáku například nad přístrojovou desku popř. dle dohody

Limitovaná edice s nadstandardní výbavou je k dispozici v následujících verzích: 

1) Motocykl + horní hliníkový kufr + navigace Garmin Zumo 595 Lifetime Europe45, cena: 379.800,- Kč vč. DPH 

2) Motocykl + horní hliníkový kufr + sada bočních kufrů Honda + navigace Garmin Zumo 595 Lifetime Europe45, cena: 389.800,- Kč vč. DPH 

3) Motocykl + sada 3x hliníkový kufr, příslušenství + navigace Garmin Zumo 595 Lifetime Europe45, cena: 399.800,- Kč. vč DPH

Motocykl bude k dispozici jak s manuální převodovkou tak s automatickou převodovkou DCT a v obou barevných variantách. 

U nás si také můžete motorku za výhodných podmínek zarezervovat a odvézt až na jaře. 

Dále je možné motocykl dle libosti dovybavit. Veškerá konfigurace příslušenství probíhá individuálně, je jen na Vás jak si motocykl budete přát vylepšit. Na nás bude Vaši představu vyplnit. Neváhejte nás kontaktovat o nezávaznou nabídku. 

Motocykl je mimo nadstandardní příslušenství vybaven výhřevem rukojetí, padacím rámem, krytem pod motor, vyšším plexisklem. Dále jsou použity vyšší zdvihy tlumičů, vyšší sedlo a je zde větší nádrž která Vám umožní dojezd až 500 kilometrů. 

Máte to k nám daleko? Nezoufejte! My Vám vysněnou motorku nebo skútr dovezme až k Vám domů nebo na adresu firmy. 

Africa Twin Adventure Sports má palivovou nádrž s velkým objemem, odpružení s dlouhým zdvihem zajišťujícím větší světlou výšku a lepší ochranu před nepříznivým počasím. Elektronické ovládání plynu disponuje třemi jízdními režimy a navíc režimem G pro jízdu v terénu. Dále pak celou řadou dalších inovativních prvků a funkcí, se kterými se dokážete dostat dále, než kdykoli předtím. Jako třešničku na dortu jsme přidali speciální barvy jako připomínku 30. výročí zahájení výroby tohoto motocyklu. Vypadá to, že vám nic nebrání vyrazit… jste připraveni?

CRF1000L Africa Twin Adventure Sport se nezalekne ani těch nejnáročnějších cest na světě. Nic ho nezadrží, a nic nezadrží ani vás. Sever, západ, východ nebo jih – ať už se vydáte kterýmkoli směrem, tento motocykl vás tam doveze. Jak daleko se s ním vydáte, je jen na vás.

Nový motor motocyklu CRF1000L je vybaven lehčím vyvažovacím hřídelem a přepracovanými systémy sání i výfuku pro dosažení vyššího točivého momentu ve středních otáčkách. Jde o kombinaci zajišťující svižnou a energickou odezvu, kdykoli budete chtít. Ve spojení se systémem řízení motoru vám motocykl poskytne jistotu při jízdě libovolným terénem – ve městě, mimo město i v poušti.

Když spojíte maximální výkon 70 kW při 7 500 ot/min s točivým momentem 99 Nm při 6 000 ot/min, výsledkem je živé zrychlení na požádání. Motor modelu CRF1000L poskytuje dokonale vyváženou odezvu a trakci zadního kola.

Jízdní režimy
K dispozici jsou tři přednastavené kombinace: TOUR využívá maximální nastavení výkonu a zajišťuje brzdění motorem ve středních otáčkách spojené s vysokou mírou zásahů systému volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Režim urban používá nastavení středního výkonu se stejnými úrovněmi nastavení systémů volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC) a brzdění motorem (EB) jako režim TOUR.

Vlastní nastavení
Čtvrtý režim USER umožňuje jezdci nastavit a uložit upřednostňovanou kombinaci úrovní výkonu, brzdění motorem a volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Nejlepšího výkonu v terénu dosáhnete stisknutím tlačítka G, které lze používat v libovolném režimu jízdy. Upravuje ovládání spojky a zajišťuje přímější záběr dvouspojkové převodovky.

Dvouspojková převodovka
Jak vyplývá z názvu, konstrukce využívá dvou spojek, které jsou nezávisle ovládané dvěma samostatnými hydraulickými okruhy. Jedna je určena k rozjezdu a řazení 1., 3. a 5. převodového stupně, druhá slouží pro potřeby 2., 4. a 6. převodového stupně. Při zvolení převodového stupně pak dochází k předávání funkce jedné spojky na druhou. Funkce je plynulá, rychlá a během přeřazování nevznikají rázy, což přispívá ke stabilitě motocyklu při řazení nahoru, dolů nebo přes jednotlivé stupně.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 379 800 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 2
Telefon: +420702281496
Vyrobeno: 2019
Výkon: 70 kW
Objem: 998 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Roman Bartyzal - Honda

Adresa:
České Vrbné 2334
České Budějovice 2
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420385521631

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports 2016-2022

megamoto_leden_hilfo
Objednat reklamu
TOPlist