Detail inzerátu

Honda CBR 650 F ABS

Supersportovní styl
Motocykl střední váhové kategorie vybavený čtyřválcem a dychtící vyrazit do akce.
Jediný pohled odhalí jeho povahu – od světlometu po koncové světlo vyzařuje rychlost a agilitu. CBR650F neskrývá svou vášeň pro výkon a posouvá radost z jízdy na úroveň, o které jste dosud ani nesnili. Vysokootáčkový čtyřválec vám poskytne každodenní pohodlí a výkon kdykoli budete potřebovat, ale také vám snadno a kdykoli splní touhu svobodně vyrazit na otevřenou silnici.
Supersportovní motocykl střední váhové kategorie se štíhlou aerodynamickou kapotáží a speciálně navrženými vzduchovými kanály. S řadovým čtyřválcem DOHC 649 ccm a novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním. Nabízí LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 213 kg)
Nechte se vést
LED světlomety s čirými skly dokonale osvětlí i ty nejtmavší cesty a městské uličky. Také koncové světlo v lehké sportovní kapotáži tvoří LED diody, které zlepšují viditelnost a při brzdění jsou jednoduše nepřehlédnutelné. Přední vidlice
Model CBR650F je vybaven 41mm přední vidlicí s dvojitými průtokovými ventily, která zajišťuje vynikající ovladatelnost. Konstrukce s plovoucím ventilovým kroužkem progresivně zvyšuje tlumení podle jízdních podmínek – přitvrzení tlumení při stlačení není nijak omezeno. Tato jednoduchá inovativní technologie, která má světovou premiéru, nabízí špičkový výkon na úrovni patronových jednotek odpružení a navíc má nižší hmotnost.
Zadní odpružení
Pod sedlem se nachází jednoplášťová pružicí jednotka monoshock se 7stupňovým nastavením předpětí. Jednotka je přímo připojena k mírně prohnuté kyvné vidlici vyrobené tlakovým litím – pro stabilitu a pevnost.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 219 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030
Vyrobeno: 2018
Výkon: 67 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny Honda CBR 600F 2018
Honda CBR 600F 2018
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CBR 600F 2015-2021

motozem_cerven
Objednat reklamu
TOPlist