Detail inzerátu

Honda CB 500X, Nový model 2019

Zcela nový model CB 500X si pro Vás na rok 2019 připravil: výraznější Adventure styl. Nově bude osazen předním 19 palcovým kolem, tlumiči s delšími zdvihy, pevnějšími řídítky, novým LCD displejem s ukazatelem zařazené rychlosti, kompletním LED osvětlením. K dispozici bude ještě více výkonu od nižších otáček a mimo jiné disponuje antihoppingovou spojkou!

Již nyní si u nás můžete tento model výhodně zarezervovat a stát se tak jedním z prvních majitelů tohoto stroje.

Motocykl si budete moci doladit dle svých představ díky bohatému příslušenství. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku.

Možnost financování dotovaným úvěrem od Honda Financial Services - Super nízký úrok (bez nutnosti uzavřít havarijní pojištění). Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku.

Motocykl CB500X má nový drsný vzhled, který motivuje k dobrodružným výpravám. Byl inspirován modelem Africa Twin a kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít zajišťuje pohodlí.

Kapalinou chlazený osmiventilový řadový dvouválec dodává výkon 35 kW při 8 600 ot./min, takže vám stačí řidičské oprávnění skupiny A2. Maximální točivý moment přitom je 43 Nm při 6 500 ot./min. Upravené vačkové hřídele a zdvih ventilů zvyšují rozsah točivého momentu v nízkých a středních otáčkách pro lepší zrychlení.

CB500X se pyšní motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

Motocykl CB500X je vybaven novým LCD přístrojovým panelem s inverzním displejem a ukazatelem zařazeného převodového stupně. Zúžená hliníková řídítka poskytují kontrolu nad strojem a maximální ovladatelnost. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. 41mm teleskopické vidlice s dlouhým zdvihem mají nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 169 800 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 2
Telefon: +420702281496
Vyrobeno: 2019
Výkon: 35 kW
Objem: 471 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Roman Bartyzal - Honda

Adresa:
České Vrbné 2334
České Budějovice 2
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420385521631

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CB 500X 2016-2022

motozem_zari
Objednat reklamu
TOPlist