Detail inzerátu

Honda CB 500 X ABS model 2021

CB500X je pro volnomyšlenkáře, kteří chtějí dobýt městskou džungli. Díky silnému dvouválcovému motoru a odpružení s dlouhým zdvihem byl tento motocykl zkonstruován, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích.
ODPRUŽENÍ S DLOUHÝM ZDVIHEM
Ať už chcete podniknout rychlou projížďku po rušných městských ulicích, nebo prozkoumat nekonečná panoramata na otevřených cestách, model CB500X je připraven. Díky 41mm teleskopické vidlici a zadnímu zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock tento motocykl nabízí delší zdvihy pro lepší tlumení nerovností. Umožňují nastavení předpětí odpružení tak, aby bylo dosaženo optimálních vlastností pro jízdu se spolujezdcem a zavazadly.
JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Dobrodružství spočívá v nekonečné svobodě. Ale svoboda postrádá smysl, pokud se při jízdě necítíte pohodlně. Kosočtvercový ocelový rám modelu CB500X má vyladěnou rovnováhu tuhosti, která zlepšuje odezvu. Motor je blízko čepu kyvného ramene, což usnadňuje ovládání, a sedlo se nachází ve výšce 830 mm, což zajišťuje vzpřímenou a uvolněnou jízdní polohu a nabízí vynikající výhled a ovladatelnost.
ODOLNÉ SCHOPNOSTI
Tento motocykl byl navržen tak, aby zvládl jakýkoli terén. Má více než dostatečnou světlou výšku pro jízdu na hrbolatých silnicích a široký úhel natočení řídítek zajišťuje vynikající ovladatelnost. 19" přední kolo zlepšuje stabilitu a schopnost valení a pneumatiky s hrubším vzorkem jsou zárukou maximální přilnavosti a odezvy. Zvýšený čelní štít vás bude chránit, abyste si mohli jízdu ještě více užít.
OVLÁDÁNÍ BRZD
Bez kontroly nad motocyklem je výkon zbytečný. Model CB500X se vyznačuje jedním předním 310mm vlnitým kotoučem a výkonným dvoupístkovým brzdovým třmenem ladícím k 240mm kotouči zadní brzdy a jednopístkovému třmenu. Dvoukanálový systém ABS je součástí základní výbavy, takže můžete brzdnou sílu snadno ovládat za sucha i za mokra.
INFORMAČNÍ DISPLEJ
Při projížďkách na otevřených cestách potřebujete přehledný a dobře viditelný informační panel. Další zábavu u modelu CB500X nabízí atraktivní LCD přístrojový panel s negativním zobrazením. Nabízí například tachometr a otáčkoměr, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatele hladiny a spotřeby paliva, ukazatel zařazeného rychlostního stupně a indikátor řazení nahoru.
KOMPAKTNÍ POHONNÁ JEDNOTKA
Všestranný silák. CB500X se pyšní dvouválcovým motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzní má pomocnou spojku v olejové lázni, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.
NASTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ
Pro dlouhé cesty.
Motocykl CB500X je vybaven atraktivním LCD přístrojovým panelem s negativním zobrazením, který obsahuje ukazatele zařazeného převodového stupně a indikátory řazení nahoru. Zúžená řídítka poskytují kontrolu nad strojem a maximální ovladatelnost. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. 41mm teleskopické vidlice s dlouhým zdvihem mají nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 174 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030, 777 767 799
Vyrobeno: 2021
Výkon: 35 kW
Původ: Česká republika
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CB 500X 2018-2024

PŘEPÁKOVÁNÍ
Objednat reklamu
TOPlist