Detail inzerátu

Honda CB 500 X ABS

Motocykl CB500X si díky své hbitosti, dobré ovladatelnosti a uvolněné, vzpřímené jízdní poloze bez námahy poradí s jakýmkoli terénem. Proto ať už se proplétáte městskou džunglí nebo podnikáte výlety do neprozkoumaných oblastí, můžete si dopřát únik od všednosti. K tomu vám postačí řidičské oprávnění skupiny A2.
Nové obzory
Stále existují nová místa, kam jet, a nové věci, které lze objevovat. Proto si vezměte helmu a vyrazte.
Srdcem motocyklu CB500X je kapalinou chlazený řadový dvouválec o obsahu 500 ccm, který je skvělý jak pro toho, kdo každodenně někam dojíždí, tak pro dobrodružné víkendové výpravy. Jeho robustní styl je stvořen pro vyznavače jízdy na otevřených silnicích – a díky mimořádně nízké spotřebě paliva, hbitosti a ovladatelnosti vám už nic nebrání polykat kilometry polních cest, poznávat nová města a všechna místa, kam vás cesta zavede.
Zkonstruován pro jízdu po silnicích i mimo ně
Vezměte svůj motocykl CB500X kamkoli jen chcete. Nový model CB500X byl speciálně navržen pro pohodlné celodenní cestování a víkendové výlety. Je vybaven zavěšením předního kola s delším zdvihem než dříve, takže se můžete bez problémů vydat na hrbolaté silnice mimo město i do dlážděných městských ulic. A nejen to, také čelní štít se zvětšil přibližně o 100 mm, čímž pomáhá zajistit ochranu před odlétajícími předměty.
Nic vás nezastaví
Když se cesta před vámi táhne do nedohledna, pomůže vám palivová nádrž modelu CB500X s větším objemem společně s mimořádně nízkou spotřebou paliva dojet ještě dále než dříve – a také maximálně efektivně
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 156 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030
Vyrobeno: 2018
Výkon: 35 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CB 500X 2015-2021

motozem_srpen
Objednat reklamu
TOPlist