wemoto.cz
Detail inzerátu

Honda CB 125F, Akce

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 31.07.2019 nebo do vyprodání skladových zásob.

Únik, po kterém toužíte, je na dosah.
Ponořte se do svého světa otočením plynu a vydejte se do ulic. Jste rychlí. Jste hbití. Jste pánem situace. Hbitá akcelerace výkonného jednoválcového motoru vás naplní nesmírným pocitem svobody. Můžete jet kamkoli, kdy budete chtít. Nepromeškáte žádný okamžik. Toto je váš společník do města. Toto je nový CB125F.

Prožívejte každou chvíli stylově.
Nový motocykl CB125F přináší vzrušení v každém okamžiku. Je to hbitý a obratný stroj, který svým agresivním stylem vždy udělá dojem. Díky snadnému řízení se můžete pohybovat svobodněji a snadno proplouvat ulicemi. Jízda za prací i za zábavou se pro vás stane potěšením. Vyzrajte na dopravní zácpy a objevte skrytý potenciál města.

Odolný, vzduchem chlazený dvouventilový motor OHC se vstřikováním paliva PGM-FI zajišťuje ve spojení s pětistupňovou převodovkou mimořádně úsporný provoz se spotřebou 51,3 km/l (režim WMTC) a dojezdem přes 600 km na jednu nádrž. Velký točivý moment v nízkých a středních otáčkách zajišťuje pohotovou akceleraci a speciální vyvažovací hřídel přispívá k minimalizaci vibrací. Nový ocelový rám, teleskopická vidlice a dva zadní tlumiče představují dokonale vyváženou kombinaci pro zajištění stability při přímé jízdě a kvalitní odezvy při zatáčení. A pokud se dostanete do úzkých, štíhlý podvozek a pohotovostní hmotnost pouhých 126 kg společně s širokými řídítky – a úhlem řízení 45° vlevo i vpravo – usnadní manévrování. Dvoudílný přístrojový panel pomáhá udržovat přehled za jízdy, symetrický a uspořádaný design s uprostřed umístěným indikátorem řazení vám umožní dokonale načasovat řazení nahoru.

Záruka 2 roky bez omezení počtu ujetých kilometrů.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 59 800 Kč
Typ: Prodej
Město: České Budějovice 2
Telefon: +420702281496
Vyrobeno: 2019
Výkon: 7.8 kW
Objem: 125 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Roman Bartyzal - Honda

Adresa:
České Vrbné 2334
České Budějovice 2
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420385521631

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CB 125F 2016-2022

megamoto_cervenec
Objednat reklamu
TOPlist