Detail inzerátu

Gas Gas TXT 300 Racing MY2018

Offroadová sekce koncernu Torrot, přední světový výrobce trialových motocyklů představuje pro rok 2018 aktualizovanou modelovou řadu s novými komponenty a nastavením. Špičkové trailové motocykly poskytují nyní ještě lepší rovnováhu, přilnavost a ovládání.

Nový GasGas TXT Racing představuje další krok vpřed v dokonalosti trialového motocyklu. Nové komponenty a nastavení poskytují aktuálnímu modelu ještě větší rovnováhu, trakci a ovladatelnost. Vysoce kvalitní detaily, kterých si nevšimnete hned na první pohled, ale které zkušený náročný jezdec hned objeví, jsou klíčové při výběru velkých trialových nadšenců.

Velká část vylepšení provedených u nové řady TXT Racing je zaměřena na zvýšení stability a rovnováhy. Příkladem je odpružená přední vidlice s nastavením závodních strojů. GasGas oddělení výzkumu a vývoje zapracovalo hlavně na zadním odpružení s přenosem síly na zadní kolo, nový centrální tlumič Öhlins, řetěz Regina s vylepšeným napínákem pomohou zdolat ty nejobtížnější překážky.

Nový TXT zdědil závodního ducha od svých předchůdců včetně specifických vylepšení motoru. Modely 2018 jsou osazeny dvou-svíčkovým zapalováním (CDI Hidria), které zajišťuje lepší odezvu motoru v nižších otáčkách. Dále byla zlepšena termodynamická účinnost válce pomocí nových výměnných hlav, které umožňují nastavit kompresi. Výsledkem je stejný výkon, ale mnohem propracovanější a progresivnější nastavení reflektující specifické podmínky jako je např. vysoká nadmořská výška Motor je vybaven výfukem s osmi prvky z nerezavějící oceli, novou spojkou s nastavitelnou tuhostí ve třech krocích. Motocykl se přizpůsobí přesně Vaši potřebám. V neposlední řadě došlo k prodloužení živostnosti spojky. Nové TXT modely stále spoléhají na odlehčené hliníkové ráfky v černém provedení a prestižní pneumatiky Michelin. Je zaručena vynikající přilnavost na jakémkoli povrchu. O bezpečnost se starají systémy při opuštění motocyklu a bezpečnostní prvky dle FIM pravidel. Vylepšení řadí novou modelovou řadu TXT Racing 125/250/280/300 mezi nejschopnější trialové motocykly, popírající fyzikální zákony.
Nový motocykl -DPH

Informace o inzerátu
Cena: 154 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Praha 5-Malá Chuchle
Telefon: 602405605
Vyrobeno: 2018
Objem: 300 cm3
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
Inzerát firmy
EXAC s.r.o.

Adresa:
Zbraslavská
Praha 5-Malá Chuchle
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Tel: +420 251 115 510
Mobil: +420 702 057 369

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Gas Gas TXT 300 2015-2021

megamoto_rijen3
Objednat reklamu
TOPlist