megamoto_srpen
Detail inzerátu

CF Moto 800MT Sport

Doplňková výbava: Originální hliníkové boxy (černá) 26 990 Kč s DPH, boční nosiče boxů 2 230 Kč s DPH.
cfmoto 800MT sport
odvaha posunout limity
Je čas posunout své limity odhodlání a odvahy. Přichází dobrodružný model, který se stane vaším spolehlivým partnerem v různém prostředí, na krátké, nebo i dlouhé cestě, při vašem dalším dobrodružství, a nebo společníkem pro každý den.
Model 800MT zaujme nejen osobitým designem, ale především nabízí vysokou míru využitelnosti, spojenou s moderní technikou, jízdními vlastnostmi a funkčností ve všech směrech.
Charakteristické designové prvky přinesla společnost kiska Design, která společně s technickým vývojovým týmem společností cfmoto a KTM sladili technické, bezpečnostní a jízdní vlastnosti celého stroje. Výsledkem je vyvážený stroj, který využívá moderní technologie a komponenty celosvětově renomovaných značek.
Srdcem stroje je osvědčený řadový dvouválec LC8 o objemu 799 ccm s výkonem 91 koní. Zatímco plynulý průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách uspokojí milovníky klidného zdolávání cestovních kilometrů, výkon a reakce motoru v horním spektru otáček nabídne adrenalin a otevírá cestu ke sportovním emocím.
Dva režimy motoru, RAIN a sport upravují reakce motocyklu a umožňují jezdci optimálně využít možnosti stroje, bez rozdílu, zdali jede v offroadové pasáži, nebo perfektním asfaltu horského průsmyku.
O komfort jízdy a perfektní ovladatelnost se stará plně nastavitelný podvozek KYB. 7” TFT displej přehledně zobrazuje potřebné jízdní údaje a informace o stavu systémů stroje.
Nádrž o objemu 19 l umožňuje dosáhnout dojezdu až 400 km.
Pro pohodlí, bezpečnost a jistotu za všech podmínek a situací je stroj vybaven náklonovým ABS systémem společnosti Continental, který je kombinován s inerciální vyhodnocovací jednotkou IMU.
Další komponenty a prvky výbavy jako řídící jednotka Bosch, antihoppingová spojka, tempomat, integrovaný ochranný rám, přídavné světlomety, automatické svícení či výškově nastavitelný čelní štít dále podtrhují sportovně cestovní charakter stroje.
Volitelná výbava umožňuje přizpůsobit stroj vašim individuálním potřebám.
Všechny motocykly cfmoto jsou nabízeny s exkluzivní pětiletou zárukou.
Profesionální servis, rozsáhlý sklad náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou zcela samozřejmé.
U motocyklů cfmoto je záruka 5 let nebo 40.000 km.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Dostupnost: Skladem
Cena: 249 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Písek
Telefon: 731598235
Vyrobeno: 2022
Výkon: 67 kW
Objem: 799 cm3
Původ: Česká republika
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Inzerát firmy
Jaroslava FAJTLOVÁ JF AutoCentrum

Adresa:
U Hřebčince 2484
Písek
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
731598235

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny CF Moto 800MT 2022
CF Moto 800MT 2022
Vývoj ceny různých ročníků
CF Moto 800MT 2019-2025

TOPlist