Detail inzerátu

Aprilia RSV 1000

Nazdar hulváti,
nastal čas a RSV musí z baráku, protože se nechci vidět, kdybych to vytáh na okruh. Navíc došly prachy na drogy, začíná sezóna a já bych na motorku bez chemického násilí nevlez, protože se jinak bojím závratných rychlostí mimo obec... Zvlášť, když pak atakuji hranice předpisovosti. Dvojku jsem do teď radši ani nezařadil... Takže RSV na prodej. Cena cca jízdního elektrokola po slevě. Výbava ano... Vpravo to má plyn- dá se dát plnej - s brzdou - nemá posilovač - a vlevo dokonce i spojku - libovou... A protože jsem kádr, tak vám na tom nechám i řadičku. má to svoje mouchy, přeci jen je to pojízdná fosílie, ale kdo ví co to je, ví jak se na tom dá lítat i do polí a dál...
2 pléga, řazení obyč i reverz, nový desky k tomu, řetězovka s najetým málem, KN filtr k tomu, lámací páčky - značkové - Mstajl ;) , gumy na tom nějaký jsou, kilometry to má v těle slušný a když jste na to sprostý, tak se to v garáži pochčije strachy.
Prostě klasik...
Takže, když se najde nějakej nebojsa se správně naposilovaným svěračem a dost napumpovaným EGEM, nechť se ozve. A když bude hodnej, udělám mu k tomu na zakázku i proužky na kola v ceně. A když se i usměje a hezky poprosí, tak za 40tis odjíždí s mou vlastnoručně podepsanou fosílií a věnováním.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 40 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Nové Ouholice
Telefon: 608179254
Vyrobeno: 2000
Výkon: 90 kW
Objem: 998 cm3
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
Do provozu: 2002
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny Aprilia RSV 1000 2000
Aprilia RSV 1000 2000
Vývoj ceny různých ročníků
Aprilia RSV 1000 1997-2003

Objednat reklamu
TOPlist