Detail inzerátu

GPS tracker Trackito

Trackito je malé bezpečnostní zařízení, chránící majetek, v němž je umístěno.

Namontujete jej do své motorky nebo auta, zařízení poté umí monitorovat svoji polohu a pohyb a dokáže vyvolat alarm ve vašem mobilu nebo tabletu v případě krádeže.

Trackito bylo včetně aplikace vyvinuto v České republice a také se zde vyrábí! Nemusíte se bát o kvalitu, servis a podporu.

Až půl roku bez nabíjení, nebo trvalé připojení

Zařízení nemusíte často nabíjet díky dlouhé výdrži baterie. Trackito dobijete snadno pomocí USB kabelu, navíc jej můžete trvale připojit k externímu zdroji.Nepotřebujete SIM kartu

Zařízení můžete začít používat ihned po rozbalení krabice. Nepotřebujete kupovat vlastní SIM kartu, ta je již součástí zařízení a funguje po celém světě.První rok bez starostí

Žádné další skryté poplatky za data. První rok jsme již za vás zaplatili. Data na další období zakoupíte jednoduše on-line za nízkou cenu - tarif na každý další rok stojí 590 Kč.Zabezpečí cokoliv

Pomocí Trackita snadno ochráníte vše, na vám záleží - např. motorku, auto, traktor či zemědělský stroj, kočárek, ale třeba i kufr nebo zboží na paletě.

Aplikace pro sledováníTrackito app

Součástí systému je i mobilní aplikace (iOS a Android), která vám jednak hlásí poplach v případě, že sledovaný objekt změnil polohu, a dále vám na mapě zobrazuje jeho pohyb. Můžete tak sledovat zloděje a nahlásit jeho polohu policii. Aplikace ukládá data o poloze Vašeho majetku od prvního okamžiku, kdy došlo k vyvolání alarmu. Kromě toho můžete své Trackito sdílet také s rodinou nebo s přáteli, ale jen pokud jim to v aplikaci povolíte. Jednotku na dálku můžete i aktivovat či deaktivovat.


Kde Trackito funguje?

Trackito lze v základu používat ve všech zemích EU a v USA, do ostatních částí světa lze dokoupit data (třeba jen na omezenou dobu). V ceně je však i kratší cesta na Ukrajinu, do Ruska a dalších zemí. Základní provoz na období jednoho roku je zdarma. Provoz na další období nebo rozšířený provoz (nad rámec běžného použití) zakoupíte jednoduše online.


Obsah balení

Modul Trackito
MicroUSB kabel pro nabíjení modulu
Aktivační karta pro tarif na první rok zdarma


Technické parametry

Nabíjecí napětí: 5 V USB (6–30 V Externí)
Kapacita baterie: 2 200 mAh
Výdrž baterie: až 6 měsíců
Rozměry (modul elektroniky včetně antén): 13,5 x 5,6 x 2,4 cm
Aplikace pro iOS verze 7 a vyšší a pro Android verze 4.0.4 a vyšší

Více zde:
http://www.doplnkyna...racker-trackito.html

http://www.doplnkynamoto.cz/
Nové zboží

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 3 490 Kč
Dobírka: 140, PPL Kč
Skladem
Typ: Prodej
Město: Pardubice
Telefon: 776056073
Vyrobeno: 2017
Inzerát firmy
Radek Fiala - doplnkynamoto

Adresa:
Boženy Němcové 2809
Pardubice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+420 776 056 073

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_prosinec
Objednat reklamu
TOPlist