Detail inzerátu

Hydraulický moto zvedák MID-LIFT XL černý

Rádi provádíte údržbu své motorky sami? V tom případě je pro Vás hydraulický moto zvedák MID-LIFT XL od firmy Constands tím pravým pomocníkem! Nejen že můžete provádět opravy motocyklu, ale zvedák je perfektní pro zazimování motorky. Na pneumatikách se při dlouhodobém stání vytvářejí nežádoucí plošky. Tomuto se dá jednoduše zabránit zvednutím motocyklu pomocí zvedáku MID-LIFT XL.
Jednoduchá manipulace se zvedákem je zajištěna pomocí koleček a rukojeti. Zvedání samotné motorky je pomocí páky až do max. výšky 42 cm a spouštění zvedací plošiny dolů do min. výšky 10,5cm je pedálem. Spodní část zvedáku je opatřena zajišťovacími šrouby proti samovolnému pohybu.
Podpěrná část zvedáku je opatřena gumou proti poškrábání motocyklu. Tento zvedák pro Chopper nebo Cruiser lze také použít pro zvedání čtyřkolek a motocyklů s dvojitým trubkovým rámem. Unese hmotnost až 500kg! Rozměr moto zvedáku je(d x š x v) 85 x 50 x 10,5 cm a svou robustní konstrukci dokazuje jeho váha 30kg. Rozměr samotné zvedací plochy je(d x š) 67 x 35 cm.

Více info zde: https://www.motocyk...d-lift-xl-cerny.html

Navštivte náš Eshop https://www.motocyklovyobchod.cz kde naleznete další zvedáky a stojany na motorky.
Nové zboží

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 4 490 Kč
Dobírka: 145 Kč
Při platbě předem 100Kč
Typ: Prodej
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 776744090
Inzerát firmy
Miloš Sedláček - Motocyklovedoplnky

Adresa:
Sokolská 105
Rožnov pod Radhoštěm
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
776744090

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

motozem_cerven
Objednat reklamu
TOPlist