Detail inzerátu

Hydraulický moto zvedák MID-LIFT L červený

Rádi provádíte údržbu své motorky sami? V tom případě je pro Vás hydraulický moto zvedák MID-LIFT L od firmy Constands tím pravým pomocníkem! Nejen že můžete provádět opravy motocyklu, ale zvedák je perfektní pro zazimování motorky. Na pneumatikách se při dlouhodobém stání vytvářejí nežádoucí plošky. Tomuto se dá jednoduše zabránit zvednutím motocyklu pomocí zvedáku MID-LIFT L.
Jednoduchá manipulace se zvedákem je zajištěna pomocí koleček a rukojeti. Zvedání samotné motorky je pomocí pedálu až do max. výšky 37,5cm a spouštění zvedací plošiny dolů do min. výšky 11,5cm je druhým pedálem současně se zvednutou pojistnou klapkou proti samovolnému nebo nechtěnému spuštění. Spodní část zvedáku je opatřena zajišťovacími šrouby proti samovolnému pohybu.
Podpěrná část zvedáku je opatřena gumou proti poškrábání motocyklu. Tento zvedák pro Chopper nebo Cruiser lze také použít pro zvedání čtyřkolek a motocyklů s dvojitým trubkovým rámem. Unese hmotnost až 680kg! Rozměr moto zvedáku je(d x š x v) 76 x 36 x 15 cm a svou robustní konstrukci dokazuje jeho váha 27kg. Rozměr samotné zvedací plochy je(d x š) 31 x 29 cm.

Nakupovat můžete zde: https://www.motocyk...-lift-l-cerveny.html

Navštivte náš Eshop https://www.motocyklovyobchod.cz kde naleznete další stojany, zvedáky a další doplňky pro Váš motocykl.

https://www.motocyklovyobchod.cz
Nové zboží

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 3 790 Kč
Dobírka: 145 Kč
Při platbě předem 100Kč
Typ: Prodej
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 776744090
Inzerát firmy
Miloš Sedláček - Motocyklovedoplnky

Adresa:
Sokolská 105
Rožnov pod Radhoštěm
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
776744090

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

Objednat reklamu
TOPlist