wemoto.cz




Detail inzerátu

TGB TARGET 600i IRS 4x4 EURO 4

TGB TARGET 600i IRS 4x4 SPZ EURO 4
 
Homologace EURO 4 (bílá SPZ + uzávěrka zadního diferenciálu): 174.990,– Kč
Homologace T3b (žlutá SPZ):   169.990,– Kč
 
Barevné varianty: bílá, černá 
 
Špičkově vybavená čtyřkolka s pohonem 4x4, atraktivním designem a silným sportovním espritem kombinuje výhody sportovních a užitkových čtyřkolek. Optimalizovaný podvozek umožňuje sportovní řádění v terénu, ale díky přiřaditelnému pohonu předních kol zvládá Target stejně dobře i těžkou práci, můžete se s ním pustit do terénů, na které sportovní čtyřkolky se zadním náhonem nemohou ani pomýšlet. Nad průměrem své třídy vyniká Target designem, obratností, příjemným ovládáním, robustností, spolehlivostí a vynikajícím poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Spolehlivé startování, optimální výkon a vysoký točivý moment v každé nadmořské výšce zajišťuje elektronické vstřikování paliva Siemens.
 
Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 
 
Výbava v ceně:
- NAVIJÁK TGB 3000lbs
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- KRYTY RUKOJETÍ
- ROZŠIŘOVACÍ LEMY
- ALU DISKY
 
Barvy: černá, bílá
Špičkově vybavená čtyřkolka s pohonem 4x4, atraktivním designem a silným sportovním espritem kombinuje výhody sportovních a užitkových čtyřkolek. Optimalizovaný podvozek umožňuje sportovní řádění v terénu, ale díky přiřaditelnému pohonu předních kol zvládá Target stejně dobře i těžkou práci, můžete se s ním pustit do terénů, na které sportovní čtyřkolky se zadním náhonem nemohou ani pomýšlet. Nad průměrem své třídy vyhrává Target designem, obratností, příjemným ovládáním, robustností, spolehlivostí a vynikajícím poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Spolehlivé startování, optimální výkon a vysoký točivý moment v každé nadmořské výšce zajišťuje elektronické vstřikování paliva Siemens.
Nový motor 600 ccm
Více výkonu, více práce, více zábavy. Základem nového modelu je bezpochyby zcela nový kapalinou chlazený motor 600 ccm, do kterého inženýři firmy TGB vložili množství moderních technologií včetně nové čtyřventilové hlavy, kombinovaného chlazení kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči nebo elektronického vstřikování paliva Siemens, které zaručuje vysoký výkon, tažnou sílu a točivý moment ve všech otáčkách, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu paliva.
Podvozek a pohon
Špičkovou průchodnost terénem zajišťuje moderní plně nezávislé zavěšení všech kol iRS, široký rozchod, vysoká světlá výška a elektricky připojitelný pohon předních kol 2x4/4x4 pouhým stisknutím tlačítka na řídítkách. V nejtěžším terénu navíc oceníte rychle pracující elektrickou uzávěrku předního diferenciálu, která zajišťuje maximální trakci. Komfortně nastavený podvozek je odpérovaný vysoce kvalitními hydraulickými jednotkami EVO s progresivně vinutými pružinami a pětipolohově nastavitelným předpětím.
Výkonný brzdový systém
Brzdy jsou stejně důležité jako výkon. Výkonný tříkotoučový hydraulický brzdový systém s vrtanými kotouči a pancéřovanými brzdovými hadičkami vám dá jistotu a důvěru při posouvání vašich jezdeckých limitů. Nožní brzda brzdí současně všechna kola v poměru 60/40, pravou ruční páčkou můžete navíc ovládat pouze přední brzdy, levou páčkou brzdu zadní. Parkovací brzda je ovládána samostatně.
Vyspělý design
Sportovní design modelu Target je nejen atraktivní, ale i vysoce funkční. I přes sportovní pojetí poskytuje Target jezdci výbornou ochranu před odletujícím blátem, podobnou jako u užitkových čtyřkolek. Domů se tak i z blátivého výletu vrátíte čistí. A když zapadne slunce, vždy vám spolehlivě ukáží cestu domů vysokovýkonné dvojité projektorové světlomety. Atraktivní LED blikače nejen zaujmou na první pohled, ale jsou i velmi dobře viditelné.
Multifunkční LCD displej
Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen čitelný ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí: digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.
Prémiová výbava
Elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4 / 4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, robustní přední rám, tažné zařízení a spolehlivý naviják s vysokou tažnou silou 3000lbs.
 
Motor

Typ:


čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI Siemens


Objem:


561 cm3


Vrtání x zdvih:


? 97 x 79,2 mm


Kompresní poměr:


10.2: 1


Výkon:


31,4 kW (off-road)


Max. točivý moment:


53,6 Nm /5500 min-1  (off-road)


Chlazení:


kapalinou + elektrický ventilátor


Hnací systém

Pohon:


2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný


Převodovka:


automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R, brzdění motorem


Uzávěrka diferenciálu:


přední, elektricky ovládaná


Koncový převod:


kardanem, vpředu i vzadu


Podvozek

Zavěšení přední:


nezávislá dvojitá A-ramena


Zavěšení zadní:


nezávislá dvojitá A-ramena


Pérování přední:


hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin


Pérování zadní:


hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin


Brzdy přední:


2x hydraulická kotoučová


Brzdy zadní:


1x hydraulická kotoučová


Pneumatiky přední:


AT25 x 8 - 12


Pneumatiky zadní:


AT25 x 10 - 12


Rozměry a hmotnosti

Celková délka:


2030 mm


Celková šířka:


1250 mm


Celková výška:


1300 mm


Světlá výška:


305 mm


Výška sedla:


940 mm


Rozvor:


1280 mm


Hmotnost bez náplní:


345 kg


Palivová nádrž:


15 l


Přístroje a osvětlení

Displej:                                         


Digitální multifinkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počitadlo najetých motohodin, celkové počitadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny


Kontrolky:


pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení


Osvětlení:


projektorové přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, koncová a brzdová světla


Výbava
Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 4paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední rám, 3M polepy, kvalitní naviják 3000 lbs, palubní zásuvka 12V 10A 120W.
Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz:


ano


Registrační značka (SPZ)


v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)


Nová čtyřkolka -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 174 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Liberec VI - Rochlice
Telefon: 774 940 211, 733 746 025, 774 940 211
Vyrobeno: 2019
Výkon: 31.4 kW
Původ: Česká republika
K motorce:
Inzerát firmy
Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad Shop

Adresa:
Dr. Milady Horákové 1093/116a
Liberec VI - Rochlice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Bazar: +420774940211
Prodejna, Eshop, Nové stroje: +420733746025

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_cerven2
Objednat reklamu
TOPlist