Detail inzerátu

Linhai UTV 550 T-BOSS 4x4 EFi EPS

Linhai UTV 550 T-BOSS 4x4 EFi EPS
výbava v ceně:
pevná plastová střecha střecha
čelní sklo jednotřetinové
posliovač řízení 
naviják

Barvy: červená, modrá, bílá
Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 
 
Kompletně přepracovaný moderní líbivý design, sportovní střih, litá kola, robustní podvozek s nezávislým zavěšením kol, pohon 4x4, vynikající jízdní vlastnosti, spolehlivý motor EFI a poctivý přístup k práci, to je užitkový terénní nákladní Linhai UTV 550i T-BOSS 4x4. Díky plně automatické převodovce, ergonomickému interiéru a elektrickému posilovači řízení je práce s ním snadná a příjemná. Vynikající stabilita, výborná prostupnost terénem, rozměrná sklopná korba a nízké provozní náklady dělají z UTV 550i T-BOSS ideálního všestranného pomocníka pro práce v lese, na stavbě, v parcích, zahradnictvích, sportovních areálech, pro zásobování horských hotelů nebo při odklízení sněhu. Nechybí elektrický naviják 3000lbs s dálkovým ovládáním, a možnosti využití stroje může ještě dále zvýšit široké příslušenství z naší nabídky, např. postřikovač, mulčovač, radlice a další praktické doplňky.
Motor
Spolehlivý a úsporný motor o objemu 493 ccm se vstřikováním DELPHI vás přesvědčí vysokým výkonem, nízkou spotřebou a nenáročnou údržbou. Výkon motoru spolehlivě přenáší robustní automatická převodovka s motorovou brzdou, terénní redukcí a zpátečkou, od předního kanadského výrobce CVTech.
Elektrický posilovač řízení
Posilovač řízení usnadňuje řízení a podstatně zvyšuje komfort a bezpečnost jízdy. Díky posilovači vyžaduje řízení jen minimální námahu, a to i v malých rychlostech a při otáčení na místě, a ani dlouhá jízda nebo celodenní práce vás neunaví. Posilovač řízení ale nejen zklidňuje jízdu a zlepšuje ovladatelnost, ale zároveň funguje i jako tlumič nárazů do volantu, když přední kolo narazí na skrytý kámen, díru nebo pařez. Posilovač pohltí většinu energie a žádný náraz vám nevyrazí volant z ruky.
Pohon 4x4
Elektricky připojitelný pohon všech kol s uzávěrkou předního diferenciálu zaručuje perfektní prostupnost každým terénem. Stiskem tlačítka si můžete vybrat mezi náhonem pouze zadních nebo všech čtyř kol, a navíc ještě můžete zařadit pohon všech kol s uzávěrkou diferenciálu a tím ještě podstatně zvýšit trakci a tažnou sílu. Pro těžké práce, v prudkých kopcích a pro tahání těžkých nákladů máte navíc k dispozici silnou redukci do pomala.
Vynikající jízdní vlastnosti
Široký robustní podvozek s nízkou polohou těžiště zajišťuje výbornou stabilitu a dobrou průchodnost těžkým terénem. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena kvalitním pérováním. Výbornou ovladatelnost zajišťuje i výhodné rozložení hmotnosti a malý poloměr otáčení.
Moderní sklopná korba
Na prostornou robustní sklápěcí korbu o rozměrech 1350 x 950 x 280 cm naložíte až 200 kg nákladu. Díky praktickému vyklápěcímu zadnímu čelu a snadnému sklápění pomocí dvou plynových vzpěr je složení každého nákladu hračkou. U modelu 550 T-BOSS EFi EPS  je korba navíc nejen praktická, ale zároveň doplňuje sportovní elegantní design stroje.
Veškeré ovládání po ruce
Volant, řadicí páka a veškeré ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky uspořádané. Všechno je přesně tam, kde to intuitivně očekáváte, ovládání naprosto přirozeně padne do ruky. To výrazně usnadňuje práci, vaši pozornost při jízdě nic nerozptyluje a řízení máte vždy pod kontrolou.
Výkonné brzdy
Mohutně dimenzované hydraulické brzdy s velkým průměrem kotoučů poskytují přesvědčivou brzdnou sílu. S progresivním nástupem a vyváženým účinkem mezi přední a zadní nápravou jsou brzdy skvěle předvídatelné a spolehlivě zastaví stroj s plným nákladem nebo těžkým přívěsem.
Multifunkční LCD displej
Přístrojová deska s modře podsvíceným multifunkčním LCD displejem je výborně čitelná a poskytuje všechny důležité informace: digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, ukazatel počtu najetých km, ukazatel počtu motohodin, indikátor zařazeného pohonu 2WD / 4WD, ukazatel teploty chladící kapaliny, digitální palivoměr, kontrolka neutrálu, dálkových světel, ukazatelů směru, zařazené zpátečky a kontrolka motoru.
Bohatá výbava v ceně
I přes svoji zcela bezkonkurenční cenu nabízí Linhai UTV 550 T-BOSS EFi EPS bohatou výbavu. Již v základu nechybí pevná plastová střecha odolná UV záření, poloviční čelní plexi, masivní přední ochranný rám, bezpečnostní síťky ve dveřích, madla pro spolujezdce, hlavové opěrky, tažné zařízení a elektrický naviják 3000lbs s dálkovým ovládáním.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Motor
Typ:
čtyřtaktní jednoválec SOHC EFI, 4 ventily
Objem:
493 cm3
Vrtání x zdvih:
? 87.5 × 82 mm
Max. výkon:
24 kW (33k) / 6500 ot./min.  (off-road)
Max. točivý moment:
39 Nm / 5500 ot./min.  (off-road)
Chlazení:
kapalinové + elektrický ventilátor
Plnění motoru:
elektronické vstřikování paliva DELPHI (GB)

Hnací systém
Pohon:
2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:
automatická - variátor CVTech se zpátečkou, L/H/N/R
Koncový převod:
kardanem vpředu i vzadu

Podvozek
Zavěšení přední:
nezávislé, McPherson 
Zavěšení zadní:
nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování přední:
hydraulické tlumiče
Pérování zadní:
hydraulické tlumiče s nastavitelným předpětím
Brzdy přední:
2x hydraulické kotoučové
Brzda zadní:
hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední:
AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní:
AT25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti
Celková délka:
2700 mm
Celková šířka:
1420 mm
Celková výška:
1890 mm
Výška sedadel:
900 mm
Světlá výška:
253 mm
Rozvor:
1855 mm
Pohotovostní hmotnost:
563 kg vč. náplní
Rozměry korby:
1350 x 950 x 280 mm
Nosnost korby:
200 kg
Palivová nádrž:
14,5 l

Další vlastnosti 

Displej:                    


Digitální multifunkční displej s funkcemi: rychloměr, otáčkoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, digitální palivoměr, palubní hodiny, teploměr chladicí kapaliny
Kontrolky: neutrál, dálková světla, ukazatele směru, zpátečka, kontrolka motoru


Výbava v ceně
Elektrický posilovač řízení, pevná plastová střecha odolná UV záření, poloviční čelní plexi, masivní přední ochranný rám, bezpečnostní síťka na straně řidiče i spolujezdce, madla pro spolujezdce, robustní sklápěcí ocelová korba s plynovými vzpěrami, hlavové opěrky, tažné zařízení, elektrický naviják s tažnou silou 3000lbs a dálkovým ovládáním.
Legislativa a schválení
Homologace pro silniční provoz:
ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)
Registrační značka (SPZ)
v ceně (při přebírání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

Nová čtyřkolka -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 209 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Liberec VI - Rochlice
Telefon: 774 940 211
Vyrobeno: 2019
Výkon: 24 kW
Původ: Česká republika
K motorce:
Inzerát firmy
Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad Shop

Adresa:
Dr. Milady Horákové 1093/116a
Liberec VI - Rochlice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Bazar: +420774940211
Prodejna, Eshop, Nové stroje: +420733746025

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_duben
Objednat reklamu
TOPlist