megamoto_listopad
Detail inzerátu

Linhai 500 PROMAX 4x4 EFI BLACK SPZ T3b 5 LET ZÁRUKA

Linhai 500 PROMAX 4x4 EFI BLACK SPZ T3b 
 
!!! NYNÍ AKCE při zakoupení stroje prodloužená záruka 5 LET!!!
 
Nabídněte svůj stroj protiúčtem - jednoduše, rychle a se zvýhodněním - ZDE!
 
Barevné varianty: Písková, Černá, Červená
Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 
 
Mimořádně vydařený design, Full-LED světlomety a spolehlivá technika. Atraktivní užitkový / pracovně-rekreační Linhai 500 ProMax je dokonale připravený zvládnout všechny práce na farmě, na chalupě, na poli nebo v lese. Na výletě, v těžkém terénu i při každodenním používání oceníte obratný podvozek s nezávisle zavěšenými koly, pohodlně naladěné pérování, spolehlivý motor, elektricky přepínatelný pohon 2x4 / 4x4 s uzamykatelnými diferenciály, přesné ovládání a vysokou spolehlivost této univerzální praktické čtyřkolky.
- 4x4
- Uzávěrka předního diferenciálu
- ALU kola
- Naviják 3000lbs + dálkové ovládání
- Homologované tažné zařízení
- FULL- LED světla
- Opěrka
- Homologace pro 2 osoby
 
Spolehlivý motor
Kapalinou chlazený jednoválec má dostatek síly pro těžkou práci i dynamickou akceleraci. Motor přenáší svoji sílu na kola přes automatickou dvourychlostní převodovku od přední kanadské firmy CVTech se silnou redukcí, neutrálem a zpátečkou.
 
Pohon 4x4
Spolehlivý elektricky přiřaditelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu zajišťuje optimální trakci na jakémkoli povrchu. Pouhým stisknutím tlačítka na řídítkách je výkon motoru přenášen na obě nápravy, kdykoli potřebujete zvýšenou sílu záběru. A v nejtěžším terénu, kde už ani pohon všech kol nepomáhá, máte k dispozici ještě elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu. Pro těžkou práci, v prudkých stoupáních a pro tahání těžkých nákladů je navíc k dispozici i účinný redukovaný převod do síly.
 
Uzávěrka předního diferenciálu
Snadno ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu vás dostane z bahna, bláta, těžkého a kluzkého terénu, pokud se jedno přední kolo začne protáčet. Po zařazení pohonu všech kol (4x4) a zapnutí uzávěrky diferenciálu jde výkon rovnoměrně na obě hnaná přední kola, což vám umožní s jistotou vyjet, projet, vyšplhat a zdolat jakkoli obtížné místo. Stačí jen zastavit a stisknout tlačítko uzávěrky diferenciálu na řídítkách.
 
Vynikající podvozek
Vysoká průchodnost terénem a perfektní stabilita v zatáčkách i při rychlé jízdě - vynikající široký podvozek společně s tuhým rámem a nízkým těžištěm zajišťuje příjemné řízení a snadnou ovladatelnost. Nezávislé zavěšení všech kol s velkými zdvihy pérování vás nadchne pokaždé, když zase jednou zvítězíte nad terénem, kam jste si předtím ani netroufli. K vysoké obratnosti přispívá i velmi malý poloměr otáčení. Výkonný čtyřkotoučový brzdový systém vás přesvědčí svojí brzdnou silou, ať brzdíte z vysoké rychlosti nebo s těžkým nákladem.
 
Moderní osvětlení
Atraktivní LED světla pro denní svícení elegantně doplňují moderní design tohoto modelu a společně s LED blikači mu dávají ještě dospělejší a přitažlivější vzhled. A s vysokovýkonnnými dvojitými projektorovými světlomety s duálními čočkami vás nezastaví ani veškerá tma světa.
 
Multifunkční LCD displej
Přístrojová deska s podsvíceným multifunkčním LCD displejem je dobře čitelná a poskytuje všechny důležité informace: digitální rychloměr, digitální otáčkoměr, ukazatel počtu najetých km, ukazatel počtu motohodin, indikátor zařazeného pohonu 2WD/4WD/LOCK, ukazatel teploty chladící kapaliny, digitální palivoměr, kontrolka neutrálu, kontrolka rozsvícených dálkových světel, kontrolka směrových a výstražných světel a kontrolka zařazené zpátečky.
 
Špičková výbava
Přes svoji více než konkurenceschopnou cenu se Linhai 500 4x4 AR může pochlubit skutečně bohatou standardní výbavou, ke které vedle elektricky přiřaditelného pohonu 4x4 patří masivní přední ochranný rám, robustní přední a zadní nosič, designová litá alu kola se značkovými pneumatikami, elektrický naviják s tažnou silou 3000lbs s dálkovým ovládáním, tažné zařízení, kryty páček a rukou, LED světla pro denní svícení a LED blikače, dvojité projektorové světlomety a praktická akustická signalizace blikačů.
 
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Motor
Typ:
čtyřtaktní jednoválec SOHC
Objem:
492,8 cm3
Vrtání x zdvih:
?87.5 x 82 mm
Zapalování:
CDI
Výkon:
24 kW (32k) / 7000 ot./min.  (off-road)
Točivý moment:
38.8 Nm / 5500 ot./min
Chlazení:
kapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém
Pohon:
2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:
automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R
Uzávěrka diferenciálu:
přední, s elektrickým ovládáním
Koncový převod:
kardanovými hřídeli vpředu i vzadu

Podvozek
Zavěšení přední:
nezávislé, McPherson
Zavěšení zadní:
IRS / nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední:
hydraulické tlumiče
Pérování zadní:
hydraulické tlumiče
Brzdy přední:
2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:
1x hydraulická kotoučová + parkovací brzda
Pneumatiky přední:
AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní:
AT25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti
Celková délka:
2240 mm
Celková šířka:
1160 mm
Celková výška:
1480 mm
Výška sedadla:
915 mm
Světlá výška:
253 mm
Rozvor:
1270 mm
Hmotnost bez náplní:
445 kg
Palivová nádrž:
12,5 l

Další vlastnosti 
Displej:                    

Digitální multifunkční displej s funkcemi: rychloměr, otáčkoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počitadlo najetých motohodin, digitální palivoměr, palubní hodiny, ukazatel teploty chladící kapaliny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD/LOCK, neutrál, zpátečka, ukazatele směru, dálková světla


Legislativa a schválení
Homologace pro silniční provoz:
ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)
Registrační značka (SPZ)
v ceně (při přebírání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

 
Výbava
Přiřaditelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, masivní přední ochranný rám, robustní přední a zadní nosič, designová litá alu kola se značkovými pneumatikami, elektrický naviják s tažnou silou 3000lbs a dálkovým ovládáním, tažné zařízení, kryty páček a rukou, LED světla pro denní svícení, čtyři projektorové světlomety, zadní/brzdová/směrová světla s technologií LED, akustická signalizace blikačů
Nová čtyřkolka -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Dostupnost: skladem
Cena: 141 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Liberec VI - Rochlice
Telefon: 777 453 769
Vyrobeno: 2021
Výkon: 24 kW
Původ: Česká republika
K motorce: Linhai Promax 500 (2021)
Inzerát firmy
Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad Shop

Adresa:
Dr. Milady Horákové 1093/116a
Liberec VI - Rochlice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
+ 420 777 453 769

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

Nářadí
Objednat reklamu
TOPlist