Detail inzerátu

Arctic Cat ALTERRA TRV 700i XT EPS

ARCTIC CAT ALTERRA TRV 700i XT EPS SPZ
homologace EURO 4 - bílá SPZ,
homologace T3b - žlutá SPZ
 
MADE IN USA! 
TRV = PRODLOUŽENÁ VERZE
EPS = POSILOVAČ ŘÍZENÍ
Dostupné barevné varianty:  zelená, bílá metalická
 
Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 
 
Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí. Pracovně-rekreační Arctic Cat Alterra TRV 700i XT EPS vás uchvátí nejen svými parametry, ale i moderním designem s agresivním vzhledem a ostrými liniemi. Nový přístup k designu přináší také atraktivní, vysoce svítivé halogenové přední světlomety a moderní LED osvětlení. Nový motor, podvozek a pérování posunují jízdní vlastnosti Arctic Catu Alterra TRV 700i XT EPS na zcela novou úroveň. Změněná geometrie přední nápravy zlepšuje přesnost řízení, a v kombinaci s elektrickým posilovačem řízení, prodlouženým podvozkem, propracovanou ergonomií a vysokou úrovní pohodlí přináší více komfortu a výrazně usnadňuje jízdu.
 
Motor 700i H1: spolehlivý silný jednoválec
Síly na rozdávání má kapalinou chlazený čtyřventilový motor 700 H1 695 ccm EFI, robustní jednoválec H1 s obrovskou tažnou sílou a velkým točivým momentem vyráběný v naší motorárně v St. Cloud v USA. Elektronické vstřikování zajišťuje optimální spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé starty při každé teplotě.
Nosiče SpeedRack II pro rychlé upevnění příslušenství
Moderní a elegantní nosiče SpeedRack 2. generace jsou vysoce odolné a praktické. Vyrobené z vysoce kvalitních, mrazu- a nárazuvzdorných plastů jsou opatřené inteligentním systémem rychlého upínání příslušenství a zavazadel SpeedLock. Robustní, ocelí vyztužená konstrukce a protiskluzový TPE povrch poskytují pevnou stabilní platformu a jistotu, že svůj náklad vždycky dovezete bezpečně a spolehlivě, aniž byste se museli obávat, že cestou něco ztratíte.
Nový podvozek s prodlouženým rozvorem
Od základu zcela nový podvozek výrazně získal na stabilitě díky nižšímu těžišti a prodloužení rozvoru o 5cm, celková délka čtyřkolky však zůstala zachována. Nový rám s nezávislým zavěšením dává čtyřkolce také lepší ovladatelnost, jedinečnou obratnost a dominantní jízdní schopnosti v terénu - hrboly na cestě jsou to, co si Alterra dává k snídani, obědu i večeři. Motor je v novém rámu uložen o 8 cm víc vpředu, takže na stupačkách máte nyní ještě více místa pro snadnější ovládání stroje, v místě stupaček je čtyřkolka zároveň užší pro vyšší jízdní pohodlí.
Posilovač řízení: Electric Power Steering
Menší únava z jízdy, snadnější řízení, lehčí ovládání - elektrické posilovače řízení Arctic Cat jsou nejsilnější na trhu. Posilovač řízení výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení a zároveň působí i jako tlumič nárazů do řídítek když v rychlosti chytíte kolem o kámen nebo pařez anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě.
DURAMATIC (TM): automatická převodovka
Spolehlivá automatická převodovka Duramatic (TM) je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic (TM) s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.
Naviják WARN 3000 lbs: výkonný značkový naviják
Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!
Tažné zařízení vpředu i vzadu
Prowler miluje tahání. Proto jsme všechny Prowlery vybavili vpředu i vzadu robustním tažným zařízením s 2palcovým uložením. Zadní tažné zařízení je navíc už ve standardu opatřené homologovanou koulí ISO 50 se 7pólovou elektrickou zásuvkou.
 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Motor
Typ motoru:
čtyřdobý jednoválec SOHC, 4 ventily, EFI
Objem:
695 ccm
Vrtání x zdvih:
102 x 85 mm
Zapalování:
CDI
Chlazení:
kapalinové + elektrický ventilátor

Hnací systém
Pohon:
2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:
automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:
ano, elektrické ovládání
Koncový převod:
kardanem

Podvozek
Zavěšení přední:
nezávislé, s dvojitými A-rameny
Zavěšení zadní:
nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední:
hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní:
hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z:
254 / 254 mm
Brzdy přední:
2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:
1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:
25 x 8-12
Pneu zadní:
25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti
Celková délka:
2326 mm
Celková šířka:
1247 mm
Celková výška:
1206 mm
Rozvor:
1493 mm
Hmotnost bez náplní:
404 kg
Palivová nádrž:
20,1 litrů

Ostatní vlastnosti
Přední nosič:
SpeedRack II
Zadní nosič:
SpeedRack II
Tažná síla:
476 kg
Tachometr / otáčkoměr:
analogový / digitální

Legislativa a osvědčení
Homologace:
ano
Registrační značka (SPZ):
v ceně
Řidičské oprávnění:
skupina B (osobní automobil)

Vybavení
Výbava v ceně:
přední a zadní nosič SpeedRack II, tažné zařízení, hliníkové disky, Naviják WARN 3000 lbs, el. přepínání pohonu 2WD/4WD s uzávěrkou předního diferenciálu, zadní LED světla
 

Nová čtyřkolka -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 279 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Liberec VI - Rochlice
Telefon: 774 940 211, 733 746 025, 774 940 211
Vyrobeno: 2019
Výkon: 35 kW
Původ: Česká republika
K motorce:
Inzerát firmy
Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad Shop

Adresa:
Dr. Milady Horákové 1093/116a
Liberec VI - Rochlice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Bazar: +420774940211
Prodejna, Eshop, Nové stroje: +420733746025

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_cerven
Objednat reklamu
TOPlist