Yamaha festival na Masarykově okruhu v Brně

Mnozí si ještě pamatují „zlatou éru“ značkových dnů, kdy měla každá z větších fabrik svůj den na jednom z našich velkých okruhů. Yamaha letos na tuto tradici navazuje vyvrcholením své letošní MT-Tour. 28. července vás na našem nejznámějším okruhu čeká spousta ježdění a dalších atrakcí. Vše je zdarma, tak si tohle datum zapiště do kalendáře.

Yamaha festival na Masarykově okruhu v Brně

Na konci července pak už jen skočte na svou motorku nebo do auta a přijeďte na Masarykův okruh. Registrace jízd budou probíhat na místě a bez skládání kauce! Takže stačí dorazit, vybrat si svůj model a čas, zapsat se a jet. Protože jde o vyvrcholení letošní MT-Tour, bude zde k dispozici kompletní "emtéčková" paleta včetně letošních novinek MT-09 SP a vylepšeného bestseleru MT-07, který bude k dispozici i v 35kW variantě. 

Sportovní motorky, jako třeba vrcholnou MT-10 SP, budete moct protáhnout po samotném okruhu, cestovněji laděné stroje na společných túrách po trati starého okruhu a okolí, a protože budou k dispozici i více či méně ostrá endura, jistě přijde vhod nový polygon, enduro trať pro cestovní endura a hardenduro trať pro pravé soutěžáky.

Aby měla celá akce grády a nenudil se ani zbytek rodiny, přijede na okruh tovární MT Truck se stylově oděnými hosteskami, pro děcka bude připraven speciální program včetně tratě Yamaha Buggy. Protože Yamaha nejsou jenom motorky, můžou si ti z vás, kdo má víc talentu, vyzkoušet i hudební nástroje z produkce firmy, třeba kytary inspirované řadou MT.

Samozřejmostí je občerstvení a pitný režim, pro registrované jezdce zdarma. Na sériové MT-07 se představí kaskadér Adam Peschel, partneři MT-Tour Shark a Akrapovič ukáží své produkty, během celého dne také bude šance prohodit pár slov s nejpovolanějšími v oboru (Ondra Ježek, Kamil Holán, Jiří Hejník, Ollie Roučková a další) a dokonce bude šance využít jejich instruktorské služby. Zkrátka nabitá akce otevřená všem fanouškům motorek, nejenom těm uctívajícím tři ladičky ve znaku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 4.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist